Skąd pochodzi twój nick?
(08-04-2016, 14:23)Minecraftowy napisał(a):
(08-04-2016, 07:19)Frost napisał(a):
(08-04-2016, 05:24)Remi2005pl napisał(a): a PL to tak sobie dodałem , że jestem Polakiem.
Ja bym sie tym nie chwalil ;p


Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
A ty co ? Nie Polak ?
No nie.

Btw. Nie powinno byc spacji przed "?"

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
(08-04-2016, 14:23)Minecraftowy napisał(a):
(08-04-2016, 07:19)Frost napisał(a):
(08-04-2016, 05:24)Remi2005pl napisał(a): a PL to tak sobie dodałem , że jestem Polakiem.
Ja bym sie tym nie chwalil ;p


Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
A ty co ? Nie Polak ?

Tu nie chodzi o to czy jest się Polakiem czy nie, tylko o to że końcówka "PL" bardzo szpeci nicki.

(Idąc tym tokiem rozumowania, to że na przykład ja, nie używam nicku TailsPL, a swój obecny, to oznacza że nie jestem z Polski?)
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
Ja bym się wstydził powiedziec za granicą że jestem z Polski
  Odpowiedz
(08-04-2016, 17:42)Alek123 napisał(a): Ja bym się wstydził powiedziec za granicą że jestem z Polski

Niby czemu?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
(08-04-2016, 17:48)Tails napisał(a):
(08-04-2016, 17:42)Alek123 napisał(a): Ja bym się wstydził powiedziec za granicą że jestem z Polski

Niby czemu?

W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na niego patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:

- czy my się przypadkiem nie znamy?

A w Polsce? Ja pierdole... W Polsce jak w lesie, k*rwa. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem, k*rwa. Spojrzysz się na polaka-robaka, to jak zauważy, że się na niego patrzysz to, ku*wa albo podejdzie i ci wpi*rdoli albo się spyta:
- co ku*wa, chcesz wp*erdol ku*wa? Patrzysz się na mnie na polaka-robaka. Wiesz kim ja jestem, kur*a? Nie mam pracy ku*wa albo pracuje za trzy tysiące złotych. Jestem k*rwa kimś. Jestem kimś!

Albo taki żart.

W nowej knajpie w Chicago zainstalowali mechanicznego barmana, nie? No.. i wiecie, barman obsługiwał klientów, zabawiał ich, zagadywał ich w zależności jakie było ich IQ, nie? Przychodzi pierwszy klient, nie i barman, robot barman się pyta jakie jest twoje IQ? No i klient mówi: 160.. No to nalewa mu drinka ***** robot i zaczyna z nim rozmawiać o fizyce ***** teoretycznej.. o ogólnej teorii względności ***** o kwarkach i tak dalej. Przychodzi drugi klient i robot się go pyta jakie jest twoje IQ? A klient mówi 120. A to zaczął robot z nim rozmawiać o polityyce ooo american idol.. oo samochodach wyścigowych i tak dalej. No i w końcu przychodzi trzeci klient i robot się go pyta: jakie jest twoje IQ? A on mówi 20, nie? A robot na to: no jak tam? Coś nowego w Polsce? AHAHAHHAHAHA
  Odpowiedz
W normalnym kraju ludzie nie patrza na ciebie jak na seryjnego morderce

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Wcale nie zgadzam się z Tobą.

-Każdy normalny człowiek (w tym w Polsce),jeżeli będziesz się na niego długo gapił, to na pewno pomyśli że jesteś popierdzielony. W naszym kraju jest wiele ludzi którzy są życzliwie nastawieni do otaczającego ich świata
- w każdym społeczeństwie, nawet tym najbardziej "cywilizowanym", znajdzie się grupka ludzi którzy " podejda i ci wpi*rdolą albo się spytaa:
- co ku*wa, chcesz wp*erdol ku*wa? "

--------------------------------


"A w Polsce? Ja pierdole... W Polsce jak w lesie, k*rwa. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem, k*rwa. "

Nie wiem na jakim zadupiu Ty mieszkasz, ale na pewno tak nie jest. TO że są mieścinki/ wioseczki które wydają się parchawe, zpulute, nie oznacza że takie rzeczywiście są, nie każda wioska ma budżet aby wszytko wyremontować, ale mimo to dbają o czystość, wiele jeździłem po "parchawych " miescinkach A zdanie nie bylo " obsranym gównem"

--------------------------------

A ty Z perspektywy "gówniarza" który nie jest zadowolony z życia nie możesz oceniać realiów których NIE znasz. To że, może widziałeś jakąś zapadłą wioche, nie znaczy że w całym kraju jest tak jak mówisz

--------------------------------

Z góry przepraszam za użyte sformułowania
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
  Odpowiedz
[RDEngineer]
Emm.... Lubię Redstone? XD
Widzieliście moją działkę na classicu? Cała w pułapkach z redstone`a XD
"Ludzie nie rodzą się równi"
[Obrazek: 4Klk0KJ.png?1]
  Odpowiedz
(08-04-2016, 18:50)Minecraftowy napisał(a): Wcale nie zgadzam się z Tobą.

-Każdy normalny człowiek (w tym w Polsce),jeżeli będziesz się na niego długo gapił, to na pewno pomyśli że jesteś popierdzielony. W naszym kraju jest wiele ludzi którzy są życzliwie nastawieni do otaczającego ich świata
- w każdym społeczeństwie, nawet tym najbardziej "cywilizowanym", znajdzie się grupka ludzi którzy " podejda i ci wpi*rdolą albo się spytaa:
- co ku*wa, chcesz wp*erdol ku*wa? "

--------------------------------


"A w Polsce? Ja pierdole... W Polsce jak w lesie, k*rwa. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem, k*rwa. "

Nie wiem na jakim zadupiu Ty mieszkasz, ale na pewno tak nie jest. TO że są mieścinki/ wioseczki które wydają się parchawe, zpulute, nie oznacza że takie rzeczywiście są, nie każda wioska ma budżet aby wszytko wyremontować, ale mimo to dbają o czystość, wiele jeździłem po "parchawych " miescinkach A zdanie nie bylo " obsranym gównem"

--------------------------------

A ty Z perspektywy "gówniarza" który nie jest zadowolony z życia nie możesz oceniać realiów których NIE znasz. To że, może widziałeś jakąś zapadłą wioche, nie znaczy że w całym kraju jest tak jak mówisz

--------------------------------

Z góry przepraszam za użyte sformułowania
Ohooho, złapał haczyk
[Obrazek: 3fba94f3a97384b216983553788d190c.jpg]
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
Kaukazu bo kaukaz...
Na początku miał być Kakuzu ale była mała literówka Big Grin
i wyszło Kaukazu....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości