Cheaty
#1
Minecraft4ever
Marit_Bjoergen (chyba tak,dziwny nick jak na chłopaka bo to imie damskie)
cheaty.
Wbiłem na serwa on odrazu napisał wrócil cheater i moj nick. Varille widziala ta sytuacje nwt powiedziala,ze jak nie ma dowodow to niech nie pisze jakos tak. Nagrywalem go jakas godzine,ale łaziło z nim dużo osob,wiec bylo ciezko.
Na jednym filmie widac jak strzela i kuca jednocześnie. Nie zastanawia was dlaczego? Proste huzuni ma opcje snake. Na kolejnym widac jak wchodzi na pietro i deda mnie jakims cudem przez podloge. Za mna nikogo nie bylo zreszta wyladowalem w koncie jak strzelilem z shotguna. Udeżanie przez przeszkody nie jest możliwe bez cheatow. Potem wbil Gal na serwa i on wyłaczl cheaty. Sami zobaczcie co powycinalem z filmikow na szybko.
LINK
https://www.youtube.com/watch?v=RIxQGaNAR8A
Niedostępny
#2
Na początku tylko widac "podejrzany obrót". Co do kucania i strzelania, jak kucasz możesz strzelać i wtedy nie ma odrzutu. Nie ze go bronie, ale nic według mnie nie widać
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
(01-05-2015, 16:29)Frost napisał(a): Na początku tylko widac "podejrzany obrót". Co do kucania i strzelania, jak kucasz możesz strzelać i wtedy nie ma odrzutu. Nie ze go bronie, ale nic według mnie nie widać
Ten obrot byl na serio dziwny, pozniej juz nie widac zadnych cheatow.
#4
To nie wszystkie akcje,bo zapominalem actiona wlaczyc. Powycinalem to co bylo we wszystkich filmach.
Niedostępny
#5
Kurczę, ten gość jest chory. Masz obsesję na moim punkcie? Odczep się w końcu odemnie. Zrobiłem ss'y swojego mc podczas oskarżania mnie o huzuni (patrz niżej)


Załączone pliki Miniatury
           
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
Na ESC da się wyłaczyć opcje "Huzuni" mówi o tym jeden film na YT

#T
Niedostępny
#7
Tylko wiesz mati ze są inne cheaty niż huzuni, nie każdy ma taki napis na ESC
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
(01-05-2015, 17:08)Marit_Bjoergen napisał(a): Kurczę, ten gość jest chory. Masz obsesję na moim punkcie? Odczep się w końcu odemnie. Zrobiłem ss'y swojego mc podczas oskarżania mnie o huzuni (patrz niżej)

Kolo ty masz coś z bania nie tak. Wbijam na serwa na arene 2a ,a on pisze o cheater Minecraft4ever wrocil. Na dodatek wyzywala mnie twoja kumpela talarka17 Croxx i FLP wczoraj widzieli. Dzisiejsza akcje zaczełes sam,zreszta Varille cie uciszyła. Więc masz naocznych świadkow,ktorzy widzieli kto zaczyna. Na dodatek wstawianie ss z ponad połowy roku,albo lepiej też nie jest w stosunku do mnie fair. Zostalem odbanowany po pokazaniu faktow. Po 2 bylo wkleic ss jak cała Talarka17 mnie wyzywala. Odpowiedzialem jej na to dissem z czego poczekales,az jej teks zniknie i ss zrobiles. Croxx i FLP widzieli całą akcje, a dzisiaj widziala ja Varille,wiec nie gadaj,że ja sie do cb zaczynam. Wchodze na serwa nwt nic nie pisze na czacie o on z tekstem Cheater wrocil. Filmy kufa kręć i mi qupy nie zawracaj.
PS zmieniłem ci punkt reputy na -cheater,ty zrobiles to samo....
Dobra wypowiedzialem sie i koncze to nie miejsce na spory.

Na koniec dodam coś propo starych ss,ktore wstawiles. Ja zrobilem krok z mojej strony,by poprawic serwer i nie flame'uje ,i nie cheatuje w przeciwnieństwie do cb. Wyciskałes mi też,ze mam x ray. Jak bym mial x ray,to prawdopodobnie nie mial bym tylko staka blokow diax i nie prowadzil sklepu,w ktorym wszystko kupuje sie za minerały. Tyle mam ci do powiedzenia
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości