HARDCOR 2
#1
Jak była 1 Edycji to z tego co wiem serwer był cały czas pełny Wink nie było jeszcze wtedy gildii były tylko cuby Wink fajnie nawet wtedy się grało, nie było gildii ale ludzie tworzyli takie małe miasteczka (jak to na sky land ludzie lubią budować)może nie był to klasyczny HARDCOR ale ktoś do klepy zawsze się znalazł Wink
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#2
bylo 20-30 osob online na 100.
dla przykladu skyfire ma tyle samo graczy, co tez uznaje za niewypal. jest to minigra i nie oczekuje ze bedzie tam gralo setki osob, ale jak mialbym rzeczywiscie porownywac hardcore, to do jakiegos serwera "przygodowego" jak np. classic czy prison na ktorym siedzi codziennie 140-150 osob online.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(01-02-2015, 23:18)Cichusek napisał(a): bylo 20-30 osob online na 100.
dla przykladu skyfire ma tyle samo graczy, co tez uznaje za niewypal. jest to minigra i nie oczekuje ze bedzie tam gralo setki osob, ale jak mialbym rzeczywiscie porownywac hardcore, to do jakiegos serwera "przygodowego" jak np. classic czy prison na ktorym siedzi codziennie 140-150 osob online.

Muszę się zgodzic z pluszem. Dużoo osob grało. I to było fajne. To był inny typ hardcora i to własnie było fajne. A jak wyszła 2 edycja to większosc już się (chyba) cyk cyk. Jesli ma byc taki hardcore jak 1 jego edycja to jestem na tak
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
A ja jestem na nie.
Po co ten hardcor, jak już był i na nim grało mało osób. Trzeba było wtedy grać i już.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
To ja myślę że trzeba usunąć np te skyfire i poddawać do classic i prison parę slotów Wink
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#6
(01-03-2015, 08:55)PLUSH napisał(a): To ja myślę że trzeba usunąć np te skyfire i poddawać do classic i prison parę slotów Wink

nie da sie zwiekszyc slotow.

pisalem wczoraj ze stirante o tym hardcore i jest tez za wprowadzeniem takich "dzialeczek", ale na innych zasadach (raczej nie typu hardcore), bo to prawda ze moi gracze wola grac bezpiecznie. niestety oboje nie mamy teraz na to czasu, a takie xos bedzie trzeba juz dopracowac az do perfekcji.. wiec, jak pomysl nadal beezie wydawal sie dobry, to pomyslimy o nim za kilka miesiecy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości