Opowiadanie
#1
Witam tak naprawde to ja oski632, chcialbym prosic o ub.. wiem znowu, ale staram sie i tak przeklinam juz mniej powoli sie zmieniam, jednak nie jest to latwe bo przyzwyczailem sie do wyzywania glownie przez betka.. a jesli juz przeklne uzywam zdrobnien zazwyczaj. Ostatnio nie wiadomo z jakiego powodu nie ktorzy sie na mnie uwzieli robia ss wszystkiego co napisze, zeby tylko mi zalatwic bana no ok
obiecuje poprawe nie mam zamiaru byc 2 betkiem, dlatego poprawie sie, jesli teraz zasluze na bana mozecie usunac konto oski632, ale dajcie szanse i sry ze sie tak rozpisalem.
Dzieki za rozpatrzenie mojego watku.[/font]
oski632
#2
Cichusek weź go odbanuj uwzieli sie na niego i kazdy che mu dac bana za nic za jedno przeklenstwo ktos przeklnie i nikt go nie zglasza ;p
a oski raz przeklnol ;p

chce*
#3
Powiem Ci tak Oskarze. Jeśli chodzi o twoje wyzwiska, to tutaj nie zawiniłeś tylko w wyzwiskach...
Rozumiem, chciałbyś poprawę... Ale do znudzenia. Niektórzy wiele wycierpieli przez twoje wyzwiska.
Pamiętaj, przed monitorem, po tej drugiej stronie jest też osoba z uczuciami... To czasami boli. Myślę, że zasługujesz na drugą
szansę, ale nie rób tak więcej pod tym kątem, nie obrażaj innych, oni Ci nic takiego nie zrobili... Popraw się, bo myślę, że stać
Ciebie na to.
#4
Pamietam jak kiedys bylem mily , potem pojawila sie mrscoockie.. i powoli sie zmienialem a jeszcze jak pojawil sie croxx i flp to juz wgl mi odwalalo xd
#5
Nie jestem za UB dla oskiego, dlaczego? Ponieważ chyba już 5 razy miał UB po permie i pisał że nie będzie przeklinać, a i tak to dalej robi. (ja na osoby które mają UB po permie (wyzwiska/wulgaryzmy) to jestem bardziej czujny)

#T


-

@Down
Jak ktoś ma UB po permie i piszę że,czegoś,nie będzie robił, ale dalej to robi, to nawet po małej wpadce go zgłaszam
Niedostępny
#6
ty sie po prostu na mnie uwziales razem z hubertemsawickim bo mnie nie lubicie ;p i cos ci sie myli dopiero raz mialem ub po permie..
#7
(12-24-2014, 23:44)SexiakTajger napisał(a): Pamietam jak kiedys bylem mily , potem pojawila sie mrscoockie.. i powoli sie zmienialem a jeszcze jak pojawil sie croxx i flp to juz wgl mi odwalalo xd

Panie, co na mnie xd
A tak szczerze to myślę, że Oskar zasługuje na drugą szansę. Nie znacie go tak dobrze jak ja (co prawda przez internety ale co tam ;d) i nie wiecie, jak wesołym i fajnym człowiekiem jest. Wiem, że trochę już nabroił, ale myślę że to nie było aż tak zle... (wg mnie jedyna słuszna kara to był ten jego pierwszy perm, dalsze bany to trochę przesada...). Jestem za ub, bo jestem kolegą, a kolegom się pomaga.
Niedostępny
#8
Nie znasz go, wiec nie chrzan... By kogos poznac
trzeba poznac z charakteru, a tutaj zakladasz maske...
#9
Oj tam, juz niech ci nie przeszkadza to ze tak pisze. Tak czy inaczej, jestem za ub bo tak.
Niedostępny
#10
ten watek serio sie zamienil w opowiadanie ;-;


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości