skarga sethome w expairce
#1
Twój nick: kiciolek
Nick oskarżonego: lollicus
Opis sytuacji: Witam razem z bratek nick muir7 mamy dzialke a na dzialce bardzo wydajna expiarke za ktorej uzytkowanie pobierany 10 diax. Dzisiaj zauwazylem ze gracz lollicus caly czas mi przeszkadza bo ustawil sobie sethome w expairce i caly czas tam siedzi i za free nabija sobie exp. Niewiem czy mozna cos z tym zrobic ale prosze o pomoc. Nie chodzi mi o to zeby koniecznie dostal Ban ale o to zeby nie mial sethome w srodku expiarki.
Dowód/Screen:


Załączone pliki Miniatury
       
#2
/Sethome można mieć gdzie się chce polecam ci zrobić lepkie tłoki (sticky piston) i mechanizm zamykający i otwierajacy spadanie w roze i tam ci już nie będzie expił

P.S. gdybym miał płacić 10 diaxów za expienie to bym zrobił ten /sethome

#T

//Edit nigdzie nie ma w regulaminie że nie można gdzieś ustawiać /sethome najwyżej nie można ustawiać w netherze.
Jak ja postawie tabliczke ZAKAZ KORZYSTANIA Z ENCHANTU! SKORZYSTANIE = BAN!
to też mają dawać bana?
Niedostępny
#3
Duzo graczy regularnie korzysta z mojej expiarki i nikt jeszcze nie narzekał, bardzo szybko sobie nabijaja 30lvl i wiecej. Nie po to tracilem czas na budowe zeby ktos za free korzystał.
Ps: Do mati2088 napisalem wyzej ze nie chodzi mi o to zeby dostal Ban tylko o to ze sam nie moge skorzystac z wlasnej expiarki bo co tam ide to on tam siedzi. Oczywiscie od razu znika. Przeszkadz mi i tyle !!!
#4
(12-19-2014, 21:16)muir7 napisał(a): Duzo graczy regularnie korzysta z mojej expiarki i nikt jeszcze nie narzekał, bardzo szybko sobie nabijaja 30lvl i wiecej. Nie po to tracilem czas na budowe zeby ktos za free korzystał.
Jak byś chciał to bym mógł (kiedyś) pokazać mój mechanizm anty
/sethome jak ktoś korzysta albo ja to otwieram ten mechanizm dzwignia lub przyciskiem

#T

//Edit
Poprostu jak wychodzisz to zaklej rure i nie będą moby spadały i masz mały ale nie za dobry anty /sethome

//Edit 2
Zaklej to miejsce gdzie ma /sethome

Odpowiedz na P.S.
to wejdz tam gdzie moby spadają i pozaklejaj inne miejsca gdzie bić mogą a jak ustawisz gdzie ma /sethome,to go podkopiesz tam i nie będzie korzystał

@Down (Odpowiedz na post poniżej)
to weź poprostu jak widzisz nick to sprawdz która strona i każde piętro omuruj z tej strony i oświetl od środku w końcu zrezygnuje
Niedostępny
#5
Noo ale on ma sethome na pietrze niewiem na ktorym bo moja expiarka ma 11 pieter ja go widze jak spada z mobami i od razu znika. Kiedys chcial zobaczyc expiarke i mu pokazalem wszystkie pietra to wtedy musial ustawic sethome.
#6
było nie pokazywać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości