zbugowana odskocznia
#1
Smile 
Czesc. Postanowiłem się podzielic zjawiskiem jakie zauważyłem.

Bug ten nie zadawaje obrażen vipowi spadającemu z np: reda nawet, gdy odskocznia na nie odrzuca.

Jak go wykonac:

~ użyc odskoczni skakając na reda.
~ podczas spadania klikamy cały czas prawym klawiszem myszy dopoki nie wylądujemy (trick wychodzi po użyciu odskoczni, czyli musimy się zmiescic w 30s po użyciu. Wtedy wychodzi (przynajmniej u mnie)

Nie jest to kwestią lagow.

Pozdrawiam.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#2
Nie wiem dokładnie, czy o to ci chodzi, ale chyba nie trzeba niczego klikać, a i tak nie zada nam obrażeń. I to raczej nie jest bug.
#3
jakby ci to wytłumaczyc...

Masz odskocznie... Używasz ją. Jest przerwa pomiędzy użyciami (30s.) wdety nas nie odrzuca do przodu. I jest taka sytuacja. Spadasz z reda z odskocznią w ręku. To musisz byc w takim momencie, że jak klikasz to cię nie tepa. A jak w tym momencie klikniesz to ci nie zadaje obrażen podczas upadku. Nie wiem jak ci to prosciej wytłumaczyc
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
Ja to wytłumaczę

Spadasz z reda, przeladowuje się odskocznia, upadek nie zadaje ci obrażeń w tym czasie(jak przeladowujesz)
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(12-14-2014, 20:30)Frost napisał(a): Ja to wytłumaczę

Spadasz z reda, przeladowuje się odskocznia, upadek nie zadaje ci obrażeń w tym czasie(jak przeladowujesz)

No własnie.... Ale żeby tak wyszło to musisz ją klikac lewym...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
No właśnie nie musisz klikać, chyba że się coś zmieniło. Od wprowadzenia odskoczni tak robię, a nawet wcześniej, bo z shotgunem też można.

//edit
Przed chwilą sprawdzałem, nie trzeba klikać, wystarczy trzymać w ręce.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości