usunieta dzziałka
#1
Elo
Usunęło mi działke -1:0 mimo,ze gram regularnie!!. Fakt była ona pusta,ale wpisywałem /dom:2 co 2 dni. Jakas osoba ją teraz zajeła,ale nic na niej nie buduje. Działke tą kupiłem od Mateuu20 za 100k. Licze na odzyskanie jej. Poświęciliśmy 2 dni na nazbieranie hajsu na jej zakup!!
Niedostępny
#2
To ta ze sklepem?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Trza było coś wybudować...
Jak masz działkę to zawsze postaw jakiś blok żeby nie usunęlo
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
hubert nie obok niej miałem jedna pod magazyn
//frost cichy nic o tym nie mówił,tylko o tym by wpisywac /dom:2 co jakis czas...

A akurat miałem przenosic magazyn na tamtą działke+100k w dupe. Moze cichy oddasz tą działke bo tamta osoba i tak nic nie zbudowała jeszcze
Niedostępny
#5
Trzeba wpisywać /dom:2 i wejść na tą dzialkę, a najlepiej zbuduj jakis blokczek, polecam skrzynie, i ją otwieraj jak wchodzisz.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
(11-25-2014, 19:27)Hubertsawicki napisał(a): Trzeba wpisywać /dom:2 i wejść na tą dzialkę, a najlepiej zbuduj jakis blokczek, polecam skrzynie, i ją otwieraj jak wchodzisz.

Trzeba wpisuwać /dom:2 i wejść na tą dzialkę, a najlepiej zbuduj jakis blokczek, polecam skrzynie, i ją otwieraj jak wchodzisz.

Najpierw przeczytaj watek od początku potem pisz porady.....
Napisałem wyraźnie,ze wpisywalem dom:2 bo akurat jako dom 2 miałem ją. Wpisywana była często,jak miałem lagi a chciałem isc do sklepu bezpiecznie. A o stawianiu bloku cichy nic nie mówił Tongue
Niedostępny
#7
CYTAT
Najpierw przeczytaj watek od początku potem pisz porady.....
Napisałem wyraźnie,ze wpisywalem dom:2 bo akurat jako dom 2 miałem ją. Wpisywana była często,jak miałem lagi a chciałem isc do sklepu bezpiecznie. A o stawianiu bloku cichy nic nie mówił :p

Ty czytaj uważnie mój post, wyjaśniłem Ci co trzeba pisać i robić.

Do zamknięcia.

Najpierw przeczytaj watek od początku potem pisz porady.....
Napisałem wyraźnie,ze wpisywalem dom:2 bo akurat jako dom 2 miałem ją. Wpisywana była często,jak miałem lagi a chciałem isc do sklepu bezpiecznie. A o stawianiu bloku cichy nic nie mówił Tongue
[/quote]

Ty czytaj uważnie mój post, wyjaśniłem Ci co trzeba pisać i robić.

Do zamknięcia.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
ever moge od tamtego gostka kupic dzialke i ci ją sprzedac Smile

//Temat no niestety tak jest mi usuneło w czerwcu po 1 tyg nie aktywności(byłem na wakacjach)
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości