Ban
#1
Dobry wieczór ;p
Pisze w sprawie siostry (tak wiem dziwne) o nicku Srakaxd. Dostała bana chyba za nick, czy ub jest możliwy? A to, że wyzywała Darię18 to nie jej wina ,ponieważ iż gdyż daria ją podkopywała i usiłowała udusic żwirem. Wyraża ona skruchę. Proszę o ub dla niej. OD RAZU MÓWIE TO NIE MOJE MK.
#2
no tak, ale nie sadzisz ze nick jest dosc wulgarny?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Tak wiem, nie wiem co jej odwaliło. Pamietam ze kiedyś zaczelismy grac na skyland i troche nam odwalało i ona wpisała ten nick ja do niej wez ogarniety nick.. ona HAHAHAHAH nie. Nie moja wina ale mozna by odbanowac są gorsze nicki ;o
#4
No masz racje. Cichusek miej dobre serce i odbanuj
#5
no ale jednak przeklinała, tak? nawet jeśli ją ktos podkopuje to nie jest powód, żeby mu ubliżac
#6
Juz 2 h od bana więc ... Xd
#7
niech się nauczy wypowiadać przyzwoicie a nie podwórkową gwarą. do mamy też tak mówi jak ją zdenerwuje ?
#8
No tak smycz, ale jak by cię
podkopał ktoś np z prot 4/3 i mieczem 5/2 i by cię zabił to byś się nie wkurzył/a? najlepiej jak by ją odbabować, ale jeszcze lepiej niech zmieni nick, a Cichusek nie odbanowuje srakaXD a pozwoli grać na nowym nicku...
#9
wkurzyć to się mogę, ale nie muszę odrazu używać takiego słownictwa. dla mnie wulgaryzmy w stosunku do osoby której nie znam na żywo są niedopuszczalne. wiesz kozak w necie, ... w świecie Smile
#10
juz chyba dostala unbana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości