Lagi
#1
Elo
Pisalem wątek o lagach. Gracze skarża sie,ze mają lagi na działce 0:1 w tym hayer, który ma działke obok. Wcześniej miałem lagi,a teraz gdy mam nowy net nie mam już tego problemu,lecz każdy mówi,ze ma spadek fps. Co może byc przyczyną? Mój sklep? Raczej odpada,bo mieliśmy takie same sklepy i było ok.
Hayer masz może kury w wieżowcu,albo jakąs lawe,wode? Bo mój sklep ma mechanizm,który moe lagowac jak ktos kupuje,ale to nie zdarza sie aż tak często.
PS nie ma tam zegara
Niedostępny
#2
spadek fps moze byc np. przez mechanizmy redstone, duza ilosc lawy, swiatla, szkla i wszystkiego co swieci, daje cien itp.

obstawiam, ze tk te wasze mechanizmy. jeden czy dwa sklepy jakos ujda, a nie 10 pieter.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
to przez twoj sklep.
#4
Jak wejde sprawdze jakie macie bloki i je zamienie na TxT szkła (x-ray)(Cichy nie banuj!) i sprawdze czy coś może wam lagować ja tem nic nie odczuwam ale sprawdze

P.S. Hayer ma jakiś nie wiem do czego zegarek on tam mnie uwieził! Mam u niego /sethome
Ale nie odczuwam tam lagów

Sprawdziłem jaką prędkość ma mój internet i wyszło 7/1

#T
Niedostępny
#5
Mechanizm u mnie JEDEN jest wyłączony (zatrzymany), spadek kiedyś u mnie był max 10 klatek.
Teraz jak wchodze to z 140 fps spada do 10-12 fps patrząc się na DZIAŁKĘ Minecraft4ever... Miliard sklepów u ciebie, pnącza, coś tam jeszcze co jest wymagające (hoppery, tony redstone, przekaźniki, te "drugie przekaźniki").
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#6
Hayer nie jest to wina mojego sklepu. Przed budową wchodziłem na działke plaicek z tym kilkupiętrowym autosklepem i to niemiłosiernie mnie lagowało. Sklep ma tylko 2 piętra i prosty mechanizm. Plaicka sklep wykorzystuje wagoniki,które dosć mocno laguja

Ja obecnie nie mam lagów od 2 dni,kiedy zerwałem umowę za internet który miałem. Mój net ściaga teraz 1 megabajt na sekunde. Nie mam teraz wgl lagów tylko czasem chunki sie nie załaduja
Niedostępny
#7
U evera w autosklepie mam spadek z około 60 fps na 15 a u plaicka z 60 na max 8. Mam minecraft 1.8
#8
Mi spadają fps jak ide na koniec swojego sklepu obok niego jest właśnie działka plaicek,która laguje
Niedostępny
#9
Mnie też laguje przy końcu sklepu jak wyjdę czyli obok wieżowca z moich max 20fps leci do 5fps i tylko tam.
Mam tak jedynie jak są kury lub wagoniki....lawa i woda tak nie obcinają mojego 1/4 rdzenia.
Skeleton Napisane przez backdoor z lewego połączenia przez cudzego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości