Hmm... Co za lagi!
#1
Nie rozumiem... Dlaczego na serwerze są takie lagi? Co chwile ktoś się zatrzymuje...


Załączone pliki Miniatury
   
#2
moze server ma ddosy?...
#3
Noo... Naprawdę, jest coś znów nie tak ;/ A ja myślałem, że to mój internet ;/ Ciekawe czym spowodowane są takie spadki pingu i w ogóle lagi
Niedostępny
#4
Były w południe, ale Cichusek już to ogarnął. Albo Poprostu macie słabe komputery
#5
nie wiem. moze oboje jakis problem z internetem macie albo cos?
serwery dobrze dzialaja, byl jakis maly crash sieci ale nie widze juz problemow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Ps może być to spowodowane, że dużo ludzi gra. Czasami dochodzi do 600 osób, znam serwery co mają kilka tys osób, ale skyland najlepszy i szacun Cichusek.
#7
(11-09-2014, 20:50)Rider572 napisał(a): Były w południe, ale Cichusek już to ogarnął. Albo Poprostu macie słabe komputery

Ja mam słaby komputer?! Porabalo chyba xD nawet jak twoj jest lepszy od mojego to i tak moj jest wydajniejszy bo jest moj ;/

hmm... Cichy, nie mamy slabego internetu, bo tylko na tym serwerze tak jest. Na innym mam 5 kresek pingu (jak każdy), a na sky-landzie 1-3 ;/ I to nie tylko ja, cały serwer.
Niedostępny
#8
Raczej nie tylko my...


Załączone pliki Miniatury
       
#9
No ja Nwm jaki masz komp Filip, ale przypuszczam, że lagi od słabego kompa :/
#10
LAGI to nie jest PŁYNNOŚĆ GRY. ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE. Płynność gry zależy od fpsów, a fpsy zależą od kompa, a ich mam pod dostatkiem. Więc LAG to nie PŁYNNOŚĆ. Lag może być spowodowany internetem lub serwerem, a w tym wypadku jest serwerem.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości