Do cichuska
#1
Czy mógł by śmie oddbanowal już Przemyslalem mój błąd i już nie będę wyzywał bo oskiego oddbanowales i on tez przezywal daj mi ostania szanse [/quote]jaka dałeś oskiemu
#2
ewentualnie permamute xD.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
Mowię to przy wszystkich ze już nie będę nikogo wyzywał daj ostania szanse jaka dałeś oskiemu
#4
(11-01-2014, 13:02)betko napisał(a): Mowię to przy wszystkich ze już nie będę nikogo wyzywał daj ostania szanse jaka dałeś oskiemu

Oski nie miał 10 skarg...
Ciesz się jeszcze, że mogłeś tyle pograć.
Ja bym już wcześniej dał perma.
#5
Chyba coś napisałem nie czy nie rozumiesz dzieciaczku ze już nie będę nikogo wyzywal i cichusek daj ostania szanse nie będę wyzywał
#6
(11-01-2014, 13:13)betko napisał(a): Chyba coś napisałem nie czy nie rozumiesz dzieciaczku ze już nie będę nikogo wyzywal i cichusek daj ostania szanse nie będę wyzywał
Po co go obraziłeś?

Nie dawał bym UB jak chcesz mieć UB to zachowój się dobrze w tym wątku

teraz obraziłeś (jak i nie przewałeś) tego użytkownika nad twoim wątkiem
Niedostępny
#7
Nie obraziłem tylko mu powiedziałem ze nierozumie coja pisze
#8
(11-01-2014, 13:13)betko napisał(a): Chyba coś napisałem nie czy nie rozumiesz dzieciaczku ze już nie będę nikogo wyzywal i cichusek daj ostania szanse nie będę wyzywał
I dlatego masz bana, "dzieciaczku"
Miałeś 10 banow(10 skarg), miałeś "10 szans" na poprawe
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
(11-01-2014, 13:20)betko napisał(a): Nie obraziłem tylko mu powiedziałem ze nierozumie coja pisze
Nie. Obraziłeś mnie.
Ty chyba nie rozumiesz co ja piszę. Myślisz, że co?
Przeprosisz i sprawa załatwiona? Nie. Poczytaj sobie co o tobie piszą użytkownicy i sam Gal.
Miałeś tyle czasu na poprawę i co i nic.
#10
(11-01-2014, 13:13)betko napisał(a): Chyba coś napisałem nie czy nie rozumiesz dzieciaczku ze już nie będę nikogo wyzywal i cichusek daj ostania szanse nie będę wyzywał

"Dzieciaczku" to tak apropo że nie będe nikogo wzywać, spokojnie to tylko klocki nie ma się oco się spinać :#
btw Miałeś mnóstwo szans gdyby ci na serwerze zależało ustałbyś po 1 banie/mucie przestał tak ładnie "rapować" na chacie.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości