Lagi...
#1
Hmm, nie wiem czy to tylko mój problem, czy wszystkich, ale na serwerze mam straszne lagi/cofki (bardziej cofki). Wybucha granat na czerwonej wieży, a ja zamiast wylecieć poza nią, zostaję na niej. Dosłownie cofa mnie do niej. Oczywiście nieraz mi się to zdarzyło. Możecie pomóc i napisać, czy to problem z moim internetem czy też nie mam co się martwić? Trzeba uwzględnić jeszcze to, że na innych serwerach nie mam prawie w ogóle cofek (najwyżej lagi, tnie mi na chwilę i spada ping z 5 do 3 kresek).

Pozdrawiam.
?
Niedostępny
#2
pokombinuj w renderach
render distance zmniejszyć i to może pomóc ja na hc chwilami miałem lagi na render 8 i zmieniłem na 4 i zmniejszyła się mi liczba lagów
Niedostępny
#3
mnie cofa na każdym serwerze sky-land Tongue
raz byłem na pvp i ktoś napisał że mam cheaty bo mnie cofnęło ._.
Lubisz epickie walki na serwerach PvP ? Jak tak , to kopsnij plusa Big Grin[/align][/color][/u][/i][/b][/size][/font]
#4
raczej internet. wczoraj sprawdzalem jak dzialaja serwery i bylo idealnie, wiec nawet zwiekszylem ilosc slotow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
U Właściciela nie ma lagów, bo ma konsolę(cały serwer) w komputerze...

U mnie jest tak np.: Wchodzę na arenę, strzelam w gracza, on ucieka, biegnę za nim, skacze przez plony i nagle coś mnie zatrzymało. Biegnę dalej, zabiłem gracza. Jem 'apteczkę'.......lag nie mogę jej zjeść, nagle ktoś biegnie i pac, po mnie Tongue

Trudno mi to jakoś wyjaśnić, więc macie gameplay:

Link1: ( nie dostępne, nie mam czasu, plik za dużo waży )
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#6
(10-26-2014, 05:17)mati2088 napisał(a): pokombinuj w renderach
render distance zmniejszyć i to może pomóc ja na hc chwilami miałem lagi na render 8 i zmieniłem na 4 i zmniejszyła się mi liczba lagów

To nie zmieni lagow.

Jesli masz LAGi jest to wina polaczenia. Serweru z toba, toba z serwerem lub poprostu jakis problem z serverem.
Niedostępny
#7
Trzeba poprostu przeczekać, aż lagi ustaną.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości