Nie mam cheatów!
#1
Information 
(Ostatnio Home17 oskarżał mnie o cheaty, bo pisał że Ja zadaje po -4 HP, choć to jest niemożliwe (może z potką siły)

Twój nick: 111GigaByTe

Rzadko ktoś pisze do mnie, że JA mam Cheaty..., jakieś kill aury...,huzuni...,myszkę z Macro...(nie mam takiej myszki)... double click'i.


Oto dowody, że nie mam cheatów (to jest zwykły gameplay) :
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
http://www45.zippyshare.com/v/20363675/file.html
↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑


w 02m. 29s. ooVoo napisał, że Ja mam Cheaty, a w tym czasie nagrywałem... ( wiem, że na SS jest pokazane 02.33, ale zauważyłem to wtedy kiedy szedłem do sklepiku ).
---------------------------------------------------------
P.s.: Często zadaje krytyczne ciosy... ( http://www.youtube.com/watch?v=M6ruqzE1ixI )


Załączone pliki Miniatury
               
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
nie masz.

Co ja na to poradze, że wartosc mózgu niektórym ludzi, którzy mają po pietnaście lat, a rodzaj mózgu to skarpecianki.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
ja na innym serwie kolesia osądziłem o kill aure i został zbanowany bo miałem dowód a to się okazało że to moje lagi

pewnie mieli lagi i dlatego tak piszą
Niedostępny
#4
nie każdy ma lagi xD
Killaura zadaje 2x więcej hp i nie da się go trafic. Człowiek bez killaury zakłada strefe, ale bije standardowo xD

bijąc gracza żelaznym mieczem z aurą mamy go na 2 hity.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Giga zrozum to ze sa tacy ludzie ktorzy nie potrafia przegrywac i dlatego pisza ze masz aure. Pamietam jak kiedys mialem solo z tb (dla zabawy) to dobrze sie klepiesz. Jak juz niektorzy tego doswiadczyli robie dobre strefy *bez chwalenia czy cos* . Kiedys nawet jak sie z adminem na jakims srv pvp klepalem to bana dostalem za "nodusa" niestety co wejde na srv pvp to posiomek cziter i wgl. Musisz to zrozumiec giga, nic z takimi osobami nie zrobisz
#6
Trochę spory ten film. Zrób screeny jak cię oskarża, kłamie, że masz cheaty na publicznym to coś tam się zrobi (ale jak on pokaże dowody na twoje cheaty to będzie gorzej xd).
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości