=== KOSMICZNE PISTOLETY /̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ ===
#1
Star 
¬ Pistolety rzeczywistości aż tak nie odpychają ludzi Tongue -
"Strzelaj z prawdziwej broni" Expert

Oglądnijcie sobie filmik.

Link: http://www31.zippyshare.com/v/11959506/file.html

Jeszcze widziałem jak ktoś co chwile używa pistoletu, żeby wybić się z zielonej wieży na czerwoną.


---------------------------------------------------------------------------------------


P.s: zrobiłem trochę zrzutów ekranu spawnu Smile (1440x900)
Można pobierać ile chcecie.

Jeśli nie macie takiej rozdzielczości, włączcie sobie Gimpa, PAINT.net, lub inny program. Stwórzcie nowy obraz o rozmiarach Waszego ekranu i wklejcie zrzut ekranu. powiększcie go tak, żeby nie było widać białego, lub przeźroczystego tła.


Załączone pliki Miniatury
                   
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
Co to ma do rzeczy? Po co te ss? Też mogę odpalić Shadery Chocapica V4 ultra i takie ss zrobić...
Co do pistoletów, mają za duży odrzut, a to co pokazałeś to tricki
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
odrzut jest za duży... No ale bronie są słabe. Wiara klepie się mieczem a jak mają mało hp to pistoletem nawalają bo jest odrzut. Naboje to snieżki. Jak rzucisz snieszką to też cię odrzuca. Czyli no jestem na tak
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
Da się oglądnąć ten filmik bez pobierania go ? Pobranie 32,4Mb zajmuje sporo czasu, z moim internetem.

PS. Te screenshoty z tymi "twoimi" shaderami wyglądają gorzej, niż z tymi, które ja używam, czyli SEUS v08 (lepsze mi nie pójdą :C).
#5
(10-06-2014, 19:53)Matusiek napisał(a): Da się oglądnąć ten filmik bez pobierania go ? Pobranie 32,4Mb zajmuje sporo czasu, z moim internetem.
Nie ma takiej możliwości. Nawet film np. na youtube.com, musi ci się zbuforować, czyli pobrać na dysk. Jedyna różnica jest taka, że w przypadku zippyshare musisz najpierw go pobrać w całości. Podsumowując: na jedno wyjdzie.
#6
Nie na jedno, bo jak pobierzesz, to możesz obejrzeć parę razy + na youtube jest niski bitrate.
#7
Zrobiłem wątek po to, żeby Administratorzy spróbowali naprawić błąd, lub cofnąć zmiany, bo teraz wszyscy tylko będą miecza używać, lub szybko się katapultować na budynki, mury itd.


Co do zrzutów ekranu.. chyba kilka osób pisało, że to jest byle co i po co to wklejałem.

Myślałem że Wam się spodoba, w ogóle fajnie wyglądają.. chyba wg. mnie.

Używałem Shadera: SEUS(Sonic Ether's Unbelievable Shaders) v10.1 preview 2

Niektóre Chocapic'i13 nie chciały działać, ale chyba nie było by takiego efektu niż na moich zrzutach ekranu.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#8
pozmienialem troche.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości