Serwer TheWar na 1.8
#11
Cichy chyba zapomniał że mam gotowe Paintball, Castle, SG, Quake i Pizza Spleef. Wszystkie autorskie, takie tam hobby w wakacje xD Zrobienie takiej gierki nie powinno zająć dłużej niż tydzień.
#12
Dodać Pizza spleef i Paintball! Super!
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#13
Takie pytanie: Stiruś robisz to co chciałeś?
Hubert, zgadzam się, można by dodać
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#14
Okazało się że jesteśmy zbyt leniwi z Kamilem aby ruszyć własną sieć ale nikt chyba nie ma nic przeciwko aby tutaj parę działało Big Grin
#15
Paintball był fajny, jak jesteście zbyt leniwi to jak powiedziałeś, niech tu będą te "lepsze" minigry wasze
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#16
Frost ,z całym szacunkiem, irytujesz mnie . Ja już grałem na thewar, to samo co na castle tylko że ze sztandarem.I wcale nikt nie zwalał na potce ,bo gracze tak się rozlokowali ,że ukraść go to był duuży problem ,bez planu. Ludzie głównie budowali bazy albo przejmowali jakieś ważne punkty ,więc to było takie PvP ( "dedmecz" ) ,ale nikt się nie kryje pod ziemią ,bo mu sztandar zawalą ;-)

Ja jestem na nie z tym paintball'em . Jest pvp z pistoletami ,a to jest nie wielka różnica. Pozostałe minigry ,też dobre ale gdyby serw miał 3000 tysie ludzi średnio popołudniu Tak lepiej dawajcie stopniowo te giery :-D
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#17
(10-06-2014, 16:32)Ado2307 napisał(a): Frost ,z całym szacunkiem, irytujesz mnie . Ja już grałem na thewar, to samo co na castle tylko że ze sztandarem.I wcale nikt nie zwalał na potce ,bo gracze tak się rozlokowali ,że ukraść go to był duuży problem ,bez planu. Ludzie głównie budowali bazy albo przejmowali jakieś ważne punkty ,więc to było takie PvP ( "dedmecz" ) ,ale nikt się nie kryje pod ziemią ,bo mu sztandar zawalą ;-)

Ja jestem na nie z tym paintball'em . Jest pvp z pistoletami ,a to jest nie wielka różnica. Pozostałe minigry ,też dobre ale gdyby serw miał 3000 tysie ludzi średnio koło 15. Tak lepiej dawajcie stopniowo te giery :-D

3000 tysiace ludzi xd ?
Paintball się rózni tym ze rzucasz ze rzucasz sniezkami i za kazdym razem zabijasz
Po za tym, nie chcesz to nie bedziesz gral...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
Wiesz 15 mini gier na obecne obroty :-D połowe skasowaliby. A tak jak 1 miesięcznie dojdzie to graczy też stopniowo dojdzie :-D

Grałem na takich serwach i to dość fajne . Ja nie widze sensu jak są pistolety. Dodać mogą to dopiero wraz z innymi mini grami.

Ty też na thewar byś grać nie będziesz musiał ;-)
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#19
Ogólny mój pomysł to oddzielna sieć wciąż w sky-land ale coś w stylu mini.sky-land.pl. Online statystyki, punkty globalne za które można kupić ulepszenia w grach. System dynamicznych serwerów. Na początek pewnie mało będzie z tej listy ale to przyjdzie z czasem Tongue
#20
Jak przeczytałem te twoje pluginki stirek, to muszę Ci zaproponować dogadanie się z Cichym i dodanie Paintballa. (I podgadaj cichego aby kiedyś dodał tego parkoura xd)
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości