Nowa edycja ;x
#1
Proponuję nową edycję. Może i z serwerem nie jest tak źle jak z hc, ale myślę, że też mu się przyda.
Czemu nowa edycja?
  • Już wiele osób ma ogrooomne lvle (popatrzcie na topkę), gra jest bardzo nudna
  • Bicie się tymi samymi pistoletami... To jest również nudne, już wolałbym żeby były żelazne sety i miecze, bez żadnych pistoletów
  • Cofki i puste hity - bardzo często trafiają mi się puste hity lub cofki przy respawnie. To męczy, cały czas mnie cofa w jedno miejsce...

Wydaje mi się, że chyba lepiej będzie z nową edycją. Gram tam już sporo i niektórzy gracze pytają się ile mi zajęło nabicie tak wysokiego lvla. Może zostać tak jak jest, tylko niech zostaną wyzerowane lvle, kasa oraz zmniejszą się cofki. Można również "odświeżyć" serwer jakimiś nowymi broniami. Można też dodać refille (złote jabłka, ale nie te enchantowane). Wszystko, żeby warunki gry na serwerze były lepsze, oraz żeby było więcej graczy. Większość idzie na arenę #3, a na #2 i #1 jest nudno, więc na pewno się przyda więcej graczy.

Pozdro, myślę że to nie jest zła propozycja. Proszę o zrozumienie.

//Edit: Jeżeli nie ten dział, to proszę o jednego z moderatorów o przeniesienie.
Niedostępny
#2
(09-21-2014, 18:03)FLPlayGamesAgain napisał(a): już wolałbym żeby były żelazne sety i miecze, bez żadnych pistoletów
no chyba cie po***ło xD
Pistole są bardzo spoko, zwykłe pvp są na innych serwerach, to jest inne i dobrze

/temat Jestem jak najbardziej za nową edycją
¯\_(ツ)_/¯
#3
Dobra, niech Ci będzie XD
Niech zostaną pistolety, ale chcę nową edycję ;p
MOŻE BYĆ NAWET TAK JAK JEST, TYLKO ŻEBY BYŁY WYZEROWANE LVLE Tongue
Niedostępny
#4
aaa jaaa chciałbym flesze i nowy pistolet i no wyzerowane lvl
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości