Kill aury non stop
#1
Jejku... czy moglibyście zrobić więcej ludzi, którzy mogliby banować te kill aury, bo naprawdę, 70% graczy posiada kill aure/huzuni. Zróbcie tylko takich moderatorów od kill aury, bo co chwila wejdzie Ci taki na mini pvp czy pvp i szpan, że ma aure.


Pozdrawiam.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
(09-21-2014, 17:58)Hubertsawicki napisał(a): Jejku... czy moglibyście zrobić więcej ludzi, którzy mogliby banować te kill aury, bo naprawdę, 70% graczy posiada kill aure/huzuni. Zróbcie tylko takich moderatorów od kill aury, bo co chwila wejdzie Ci taki na mini pvp czy pvp i szpan, że ma aure.


Pozdrawiam.

pitwierdzam
#3
!nope

Tak przydałoby się kilku modów/helperów, aczkolwiek nie ponieważ zawsze możesz zrobic filmik i napisac skarge tutaj... (albo odpowiednią ilosc sscrenow ktore razem łączyły by się w całosc)

Lock
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
ale helperów że nie mogą banować tylko kicknac i wtedy to do administracji aby potwierdzili
Niedostępny
#5
Tylko część graczy ma mikstury niewidzialności... ;/
Ci, którzy nie mają to staram się banować w miarę możliwości, napisz na pw, czy wymien nick na czacie. Zazwyczaj widzę.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#6
Hayer nie ma cie 14 godzin na dobę. Nie zobaczysz wszystkich, a więcej modów się przyda :/
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Skoro 70% osób ma czity, to w tym wątku 3 i pół osoby (XD) ma killaurę/huzuni.
Spoko logika. (nie liczę mnie)

Jakoś nie widzę killaury aż tak często, ale za to spora część osób na pvp ma jakiegoś czita że mogą latać na poziomie jednego bloku.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#8
Teraz na przykład są 2 Qbal_PL i mangolo. No ja już nie mogę nerwowo rrr...

//edit
+cyprian2000
+polarny123
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
Najlepszym rozwiązaniem jest...
Usunięcie PvP
Hę? Gdy są cheaterzy to nie wchodź na strefę PvP :|
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#10
Usunięcie? Nie jest to aż tak głupi pomysł, połowa chatu jest o PvP... Jak chcą się bić to niech idą na serwer PvP, a nie tutaj, bo tutaj powinno się zdobywać surowce i budować, ale są tacy, którzy uznają każdy serwer jako PvP, a gdy ktoś ich zabije to płaczą że eq nie mają.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości