Prosze Cichuskuu
#1
Drogi Administratorze sky-lang serdecznie prosze zzrobić na pvp gdy ktos sie wyloguje ze itemy zostaja automatycznie wyrzucone
HeartHeartHeartHeartHeartHeart
#2
Moim zdaniem pvp to tylko dodatek, chcesz pvp to masz osobny serwer
#3
Też na nie. Kolo nie każdy ma full neta i kompa,że nie ma lagów. Pomyśl,nagle łapie ci lag tak jak mnie,że nie moge nic robić przez okoł minty. I co wtedy?. Wtedy nwt kamp z drewnainym mieczem nie pojedzie a będziesz w procie 4.
#up
Zgadzam sie z redssem pvp to tylko dodatek.
Niedostępny
#4
rowniez jestem na nie takie osoby by tylko stały na gorze pvp i czekały az ktos sie lognie i itemy wypadną mniej osob wogole by brało udział w tym... jest dobrze jak jest nie ma co zmieniaćSmile
#5
...ale jak zjesz koxa i osoba z enchantowanym eq ci się wyloguje, to możesz się wkurzyć.
#6
No i na dodatek można sprawdzić, czy osoba wyszła przez nacisniecie guzika, przez brak neta, albo kick przez nieprawidlowe znaki na chacie (tak dziala autodisconnect)
#7
no boże anty relog... po co on? to nie jest hc czy cos.. wiec logać mozna wiem ze to jest glupie ze ktos lognie. mozna zamknac
#8
moim zdaniem... moim zdaniem to nie jest dobry pomysł... moze i bedzie auto relog, wiem czasami wkurza ze ktos lognie z itemami... ale to nie jest jakis na maxa wkurzający problem... zgadzam się z redsem, ale ja wiem i tak dlaczego on jest przeciw* Big Grin ale i tak na nie... bo tak jak juz ktos pisał: będą nooby campić na górze i skakać... a pozatym czasami jest tak, ze na duzym wejscia są obstawione na maxa czasami... a wtedy chcialbym lognąć to co?? na nie... bo to samo by dzialalo w netherze... dedasz z itemami bo wylogowałeś sie...


*Reds Big Grin KZL Big Grin Klub Zawodowych Logaczy ;p
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości