kradziej :D
#1
Zostałem okradziony! nie no bezkitu, okradł mnie patryk343 z kilofa wydajnosc 3 niezniszczalnosc 3 jedwabny dotyk 1 Big Grin mial mi dać 2 staki daix, ale w momencie gdy podbil cenę o stak jeśli tylko dam pierwszy wiedzialem juz ze mnie okradnie ale i tak to zrobilem... mial w ręce diaxa, rzucil go potem i lognął... mam nadzieję na surowy wyrok i ewentualność oddanie czystego kilofu silktouch... bez wydajnosci i tego drugiego, wiem ze cichy mozesz to zrobic, a gal juz raz oddal stak diaxow gosciowi... on mial film... przyznaję... ale ja zrobilem 8 screenów i to też jest prawie jak film, tylko że poklatkowy


PS: podczas robienia screenu z wyrzuceniem kilofa złapał mnie ostry lag i wyszło że mam kilof i wyrzucilem kilof Big Grin epicko to dość wygląda... bo robilem screena ułamek sekundy po wyrzuceniu kilofa zebym mial dowód jakby na speedzie zabral i uciekl... tak sie stało, ale ssa mam

PS2: przed pierwszym screenem pokazałem mu że to silktouch rozbijając szkło i rudę kwarcu


Załączone pliki Miniatury
                               
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
no lagi były pod wieczór tak wogole ostatnio są występują cześciej nie wiem czy to serwer czy może coś innego ale az taki Shocked XDD
ps tak patryk343 tez mnie chciał oszukac na ten sam sposób Cry
#3
tak, bo wcisnąłem Q ułamek sekundy potem Printscreen a w dodatku mialem otwarte tak: Youtuba, forum, skajpa, winampa i mc... nwm po co winampa skoro słuchałem z yt
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#4
Ja bym w ogóle nie ufał komuś, kto pisze "muj" zamiast mój Tongue
Poczekałbym na dzień i sprzedałbym komuś, kto jest bardziej ogarnięty.
Niedostępny
#5
fakt faktem, ale przynajmniej jeden syn kradzieży wpadnie w czeluście banu... (ale ja żem to epicko powiedział Big Grin)
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
zbanowany
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości