Anime
Pozioma czas dorosnąć ;-; w koncu gimba jeszcze cie czeka ale...
  Odpowiedz
Dobra, nieważne Tongue Lol, poziomka, zainstaluj Chrome na telefonie Tongue Ma HTML5 od razu wbudowany i zamiast tego playera co jest na vk to odtwarza w swoim playerze dzięki czemu jest wydajniej i wygodniej ;p
Niedostępny
  Odpowiedz
(04-29-2015, 16:15)Viper napisał(a): Pozioma czas dorosnąć ;-; w koncu gimba jeszcze cie czeka ale...
Co masz na myśli?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

(04-29-2015, 16:26)FLP napisał(a): Dobra, nieważne Tongue Lol, poziomka, zainstaluj Chrome na telefonie Tongue Ma HTML5 od razu wbudowany i zamiast tego playera co jest na vk to odtwarza w swoim playerze dzięki czemu jest wydajniej i wygodniej ;p
Ymm, okej

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Czyli jak nie masz nic do napisania co by miało sens to tego nie pisz...
Niedostępny
  Odpowiedz
Co?
  Odpowiedz
(04-29-2015, 16:27)Raditz napisał(a):
(04-29-2015, 16:15)Viper napisał(a): Pozioma czas dorosnąć ;-; w koncu gimba jeszcze cie czeka ale...
Co masz na myśli?

to że sie boisz pokazać mamie anime <lol>

(04-29-2015, 16:40)MatiMaSkrypty napisał(a): Czyli jak nie masz nic do napisania co by miało sens to tego nie pisz...

jaki ofensywny
  Odpowiedz
Nie boję się. Dobrze wie, że oglądam anime. Ale jakby zobaczyła takie rzeczy to by mi internet odcięła xd

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
phi, to masz dziwną matkę... z drugiej strony mlody jestes a wyglądałoby to dwuznacznie ale takie sceny to jedynie pierwiastek a oglądanie filmów na telefonie to jak lizanie lizaka przez papierek ;-;
  Odpowiedz
Może boi się że taki młody Patryk wykuje sobie taki Elucidator i będzie na podwórku wojował
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
lol niee xd

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości