1.6
#61
ostro
#62
BAAAAAAAN , TAAAAAAAK <------- To chyba każdy lubi Smile Tak jak ziemniaki Emerald

Nieee ... Stirante lubi tylko kartofle ; P
Ziemniaki ? Emerald
#63
Zrób taki launchrer żeby było pole na nick, automatyczne pobieranie aktualizacji (u mnie pisze "force update"), jakieś tam wchodzenie do gry (u mnie pisze "enter game"), na srodku na góre na takim jaśniejszym tle niż wszystko by pisało "strona serwera: i pod spodem poisonedcraft.pl" i najlepiej jakby launcher brał tekstury z teksturepacka (przycisk do wchodzenia do gry i tło).
#64
Będzie jeszcze gotowało, prało, sprzątało, puszczało fajerwerki i rozmawiało z tobą o twoich problemach xD
#65
Przecież to co ja mówie to jest prosty launcher.
#66
To był żart. Twój opis był tak złożony, że jakoś samo mi przyszło do głowy, że dużo wymagasz, mimo że faktycznie jest proste. Ale chyba już widziałeś launcher. JEST PIĘKNY Big Grin
#67
Widziałem go tutaj w poście #5 i ładny jest, już nie moge się doczekać kiedy będe na nim grał.
#68
A i powinno być do wyboru w tej ikonce koła zębatego czy chce sie żeby nowa wersja się pobierała. Wyglądało by to tak: Klikasz na tą ikonke koła zębatego; potem tam masz 2 opcje i koło nich będzie taki kwadracik do wyboru którą opcje chce się wybrać: "nie aktualizuj", "aktualizuj z serwerem"; jak będzie się przez chwile trzymało myszke na napisie "nie aktualizuj" to w takim okienku obok pokazywałby się opis "gdy zaznaczysz to pole launcher nie pobierze nowej wersji", a gdy będzie się trzymało myszke na napisie "aktualizuj z serwerem" to pokarze się napis "gdy zaznaczysz to pole nowa wersja będzie pobierana tylko wtedy gdy serwery sieci Poisonedcraft przejdą na nową wersję".
Byłoby to dobre rozwiązanie dla graczy którzy mają serwery które jeszcze nie przeszły na nową wersję, a chcą na nich grać; a także dla graczy którzy nie chcą jeszcze mieć nowej wersji z innego powodu.
#69
Oj dobra... Już nie przesadzaj. Niech stirante zrobi bardzo prosty w użyciu launcher. A potem będzie wystawiał inne wersje z lepszymi możliwościami i miłymi zmianami.
Ziemniaki ? Emerald
#70
Y mogł bym powrócić do herobrine?


Minecraft 1.4.2

The Pretty Scary Update!

+ Added a beacon
+ Added flower pots
+ Added item frames
+ Added anvils
+ Added cobblestone walls
(...)
- Removed Herobrine


Minecraft 1.5

Watch the Minecraft 1.5 Redstone Update in song form: ...

+ Added Redstone Comparator (used in Redstone logic)
+ Added Hopper (collects items and moves them to containers)
+ Added Dropper (similar to Dispensers, but always drops the item)
+ Added Activator Rail (activates TNT Minecarts)
(...)
- Removed Herobrine


Minecraft 1.6.1

The Horse Update!

Important: In order to get this update, you need the new “Minecraft Launcher". Download it here: ... and replace the old launcher.

Changes in 1.6:

+ Added Horses
+ Added Donkeys, Mules
(...)
- Removed Herobrine



Przypadek? Czy on dalej istnieje? W 1.7 też zapewne będzie
- Removed Herobrine.. :c
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości