Ostatnia szansa...
#41
Nie trzeba az tak dobrego kompa ale taki 2tysie 3 i da się dobrze rady grac

a do tego na 1.7 lagowalo na prison nie 1.8
#42
no ja jakoś na 1.8 miałem mniej FPS niż na 1.7
Daj plusa Big Grin
#43
to chyba nie odwiedziles magazynu mojego
#44
(09-09-2015, 21:26)RXWojna1 napisał(a): Nie trzeba az tak dobrego kompa ale taki 2tysie 3 i da się dobrze rady grac

a do tego na 1.7 lagowalo na prison nie 1.8
Jakie 2 tysiące... Za ok. tysiąc złożysz kompa gdzie minikraft i wiele innych gier będzie pięknie chodzić.

TAPTALAK
#45
Nie kłóćcie się. Mój brat (wcześniej ja miałem) ma laptop, na którym 1.7 ma jakieś 120 fps, a na 1.8 ma 20 XD I nawet nie wiadomo z jakiego powodu .-. Ja na swoim nowym na 1.8 mam nawet więcej fps, jak sobie biegam tak na pistoletach po mapkach albo na lobby sky-landu to czasem 1100 fps XD Nie wiem czemu tak jest, paradoks, ale potwierdzę że tak jest. Zwłaszcza na słabych kartach graficznych ;p Może coś tam pozmieniali lel
Niedostępny
#46
(09-09-2015, 22:38)FLP napisał(a): Nie wiem czemu tak jest, ale potwierdzę że tak jest.

... Ja też nie wiem czemu tak jest, ale potwierdzę że tak jest.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#47
Nie wiem na co komu wyspa 97x97 i jeszcze na 256 kratek na wysokość Shocked Na tym słynnym GC serwerze byłam kiedyś i sorry, ale dla dzieci z podstawówki to może i on jest fajny (bez urazy). Wyspy/działki według mnie są tu wystarczające, do tego nie wiem po co sobie utrudniać i jakieś benefity dodawać dla tych SuperVipów Shocked W ogóle to zacznijmy od tego, że każdy serwer się różni ze względu na kategorie wiekowe, każdy ma jakichś swoich zwolenników. Na GC nie grałam, bo było dla mnie za prosto. Jak na sky-land zaczęłam grać na waterblocku to szybko się tam dorobiłam wszystkiego i przerzuciłam się na skyblock, na którym już było znacznie trudniej o wszystko. Na classicu też jest dość prosto, wystarczy zbudować wielką dyniarkę bądź znaleźć cave, ustawił sobie 2 sethome i codziennie tam chodzić i zbierać surowce (mapka jest bardzo dużo, dla każdego wszystkiego starczy). Dodatkowo jak dla mnie zaletą są te różnego rodzaju światy (zbitego lodu, kolorowej gliny, a także można znaleźć świątynie). Nie wiem na co dostęp do endu, uważam, że zbyteczne - ale złej baletnicy to nawet i rąbek u spódnicy... przeszkadzać będzie. Wystarczy dobrze pomyśleć i samemu we własnym zakresie w jakiś sposób urozmaicić grę, a nie żądać od admina, żeby dodawał wszelkie drobiazgi, na które i tak za jakiś czas zaczniesz/zaczniecie narzekać (pojawią się oszustwa, wiele multikont, bo gracze będą chcieli przebijać oferty itp. itd. - co za tym idzie - więcej pracy dla administracji). W 100% zgadzam się też z tym, że nowa edycja to z racji dużych awarii na serwerze, a nie bo ktoś się wszystkiego dorobił i nie wie co robić. Jeśli znudziła się wyspa/działka to zawsze można sobie zająć nową i coś budować. Jak dla mnie Minecraft to świat dla kreatywnych, także zamiast ciągle narzekać wymyśl coś twórczego. Powodzenia.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#48
ja się wypowiem w przypadku 1.8 jak ktoś sobie pogrzebie w ustawieniach mc to nawet fps moga mu sie powiekszyc o 20 fps tylko tezreba cos po przestawiac (najlepiej z optifinem) a potem macie bum duzo fps a jak se wlaczycie werjse bez optifine to wam tez nie laguje bo jest prawie tyle samo fps
........................................UwU
Niedostępny
#49
Skończyłem grać na tym serwerze bo jest nudny i skromny.Inne serwery w porównaniu to tego są bardzo rozbudowane.Grałem na classicu ale to mi się już znudziło.Jeden wymiar do netheru ... na innych serwerach jest on dostępny dla każdego nie mając vipa.Sprzydało by się rozbudować spawn,dodać jakieś komendy.Duży sklep w którym można WSZYSTKO sprzedać anie że pare rzeczy.Może jakiś parkour i atrakcje.Gram tu dwa lata i powiem szczerze że nic się nie zmieniło.Jestem za rozbudowanie serwera ale na 99% administracja się nie zgodzi.Tyle powiem .
Dasz plusa = Ja dam plusa Proste i Logiczne Big Grin Smile
#50
Mad serio? ;-; wbij na kopanie na dyniarkę u mnie Big Grin
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości