CS:GO
#41
(03-16-2015, 20:28)CruQPlayGames napisał(a): lool

Gimbusy teraz szaleją bo youtuberzy zaczęli grac... Tutaj to chyba skila mają Ci, co grają już od początku (2012 rok... Wtedy to cos wyszło)

Je*** te skrzynki i skorki... Wole legendarną 1.6...

No, nieźle valve wymyśliło aby zarabiać na bezmózgach które kupują kuźwa 50 kluczy do skrzynek jeden za 2 euro i sie ciesza ze skina za 5 centów...
#42
co zrobisz viper noo... Nic kuzwa nie zrobisz...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#43
Ej... fakt jestem gimbusem ale ja na gre musiałem zapitalać..
Nie mam zamiaru kupować skrzynek może kiedyś .. wątpie
Ale nie będe takim co ma haxy i silver I ..

Chciałbym dodać, żę tą grą interesowałem się zanim Pompa.. Pingwiny i inne srajkrafty nagrywały oglądało się czasem izaka jak coś wklejał ;D
Konfidencić na maluchy
#44
(03-16-2015, 21:05)WICIOXV napisał(a): Chciałbym dodać, żę tą grą interesowałem się zanim Pompa.. Pingwiny i inne srajkrafty nagrywały oglądało się czasem izaka jak coś wklejał ;D
A ja go wtedy zacząłem oglądać XD

Ale S3 wbiłem i nie ma gipsów/gimbusów
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#45
Znam spoko gościa (gimbus) i on grał z dla mnie 5 latkiem co do każdego krzyczał suck my dick.. ale warto było go pocisnąć pytaniem co to napl.. Nie ogarniał o co chodzi i dopóki byłem w poczekalni opanował się ;P
Frost ale przed izakiem to gościu Sparkles i Anomaly co Gabe Troll czy coś co mu dropały gówna koło asimvowów
Konfidencić na maluchy
#46
Czo wy macie z tym ze czlowiek dzieli sie na:

Gimbus
Nie gimbus :d?
#47
na cs wydałem z 400 zł i nawet z kosą mi się nie zwróciło .-.
Niedostępny
#48
Nie polecam, brak trybu dla pojedynczego gracza. :C
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#49
(03-17-2015, 18:58)Hayer napisał(a): Nie polecam, brak trybu dla pojedynczego gracza. :C

xD Majnkroft najlepszy
Niedostępny
#50
(03-17-2015, 18:58)Hayer napisał(a): Nie polecam, brak trybu dla pojedynczego gracza. :C
Bots?

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Masz jeszcze deathmatche. A nieee, ty nie umiesz strzelać z AWPy, wiec nie masz szans na DM

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości