cichusku
#11
Chodzi juz nawet o te glupie minusy ale ze z dnia na dzien kazdy z nas moze dostac bana za nic bo akurat taka zachcianke mial moderator
Ja sie tego typa boje juz
#12
Znajdź jedną osobę, która dostała bana za nic.
#13
Shotta i na pewno jest ich wiecej
#14
Shota ma bana, bo od początku szukał problemu i próbował wywołać jakąś kłótnie. Po pierwszym warnie od Impressiona uznał, że nie nadaje się on do moderowania forum i zaczął swój spam wątkami z jednym argumentem: "mój warn był niesłuszny".
Ty robisz trochę podobnie, tyle, że piszesz, że jego ban był niesłuszny. Więcej argumentów nie ma, bo Huba nie lubimy i nie faworyzujemy.
#15
A skąd wiesz że ten Shotta dostał bana za nic? Może był jakiś powód?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#16
Czyli ze za probe odwolania sie jest ban? niezle
A co mam niby robic jak pewnie niedlugo dostane bana za nic
ja wiem ze ten ban byl za jeden konkretny post bo niby dlaczego on mial zostac skasowany a inne watki juz nic co?
#17
(11-06-2018, 21:25)Boczek napisał(a): Shota ma bana, bo od początku szukał problemu i próbował wywołać jakąś kłótnie. Po pierwszym warnie od Impressiona uznał, że nie nadaje się on do moderowania forum i zaczął swój spam wątkami z jednym argumentem: "mój warn był niesłuszny".

(11-06-2018, 21:28)[email protected] napisał(a): Czyli ze za probe odwolania sie jest ban? niezle

???????????
On nie próbował się odwołać. Stwierdził, że rozpocznie walkę z Impresionem, dlatego, że on dał mu ostrzeżenie. Nie wiem za co je dostał wiec tutaj już nie będę się wypowiadał, ale na pewno nie dostał bana za próbę odwołania się. Poza tym po co odwoływać się od czegoś co nic Ci nie robi oprócz tego, że wisi sobie na panelu?
#18
Jakbys widzial ten post to abys wiedzial za co dostal
Czy tutaj naprawde nie wolno sie na nic wypowiedziec moderator na pewno nie byl krystalicznie czysty jestem pewny ze sam prowokowal np kasujac te durne minusy
I co tylko my zwykli szarzy gracze jestesmy caly czas winni?
#19
@[email protected]
Nie stosuj proszę Cię technik manipulacyjnych zwanych argumentum ad populum oraz argumentum ad misericordiam, dziękuję.

Niedostępny
#20
Przeciez to jest prawda wiec o co tobie chodzi


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości