Mateiści!
#11
Hmmm... U mnie w okolicy nie ma Piotr i Paweł.

A takie zestawy z internetu by się nadawały? np: http://allegro.pl/zestaw-yerba-mate-ener...48014.html
https://www.poyerbani.pl/?gclid=CK6wsb2u...GQod80UImA

Bo wiesz, zaciekawiłeś mnie tym​, ale żeby nie było z zdobywaniem tego i przyrządzaniem jakiś większych problemów.


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#12
Zobacz sobie na dobreziele.pl
Poyerbani się nie opłacą, ale to z allegro wystarczy ( ALE TO MATERO CERAMICZNE JEST OGROMNE, JA MAM 180ML PALOSANTO I WYSTARCZY) abyś zaczął. Pajarito nie wypijesz tą rurką, ale amandę czy inne coś tak.
Niedostępny
  Odpowiedz
#13
sklepkolonialny.com

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
#14
U cejrowskiego opłaci się tylko palo santo z bombillą, bo to tanie palo santo.. Ale reszta to śmiech. doberziele.pl yerbamate.com.pl poyerbani.pl chatkazyerbamate.pl
Niedostępny
  Odpowiedz
#15
A jakieś słodkie rodzaje są?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#16
CBSe, Taragui, (oczywiscie te z dodatkami), Pajarito menta limon (to takie ziolowe z cytrynką/limonka) itditp, na dobreziele masz dział yerba z dodatkami
Niedostępny
  Odpowiedz
#17
A cukru by można dosypać?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#18
HEREZJA, ale tak. Słodzisz wodę, nie zioła. Słodzoną wodą można zalewać, ale nie mów nikomu bo Cię zlinczują, że słaby i słodzisz.
Niedostępny
  Odpowiedz
#19
No to pewnie za dolanie czegoś "mocniejszego" to bym pewnie został spalony na stosie...

No dobra, kiedyś wypróbuję te Yerba Mate, no bo mi szkodzi... Ale raczej nie prędko to zastąpi, ale może kiedyś...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#20
Alko nie można dolewać, mate potęguje siłę alko. Po trunku z mate możesz zaliczyć zgona, nie polecam. (Nie próbowałem, opinie takie są)
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości