Pytanka szybkie
#11
Raczej musza byc takie jakie chce cichy, po cos to pisal.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#12
Ok, to już wszystko załatwione Wink Dziękuję za szczegółową pomoc Smile

Niedostępny
#13
Ja dodam coś od siebie jako weteran tego waszego pivipi dx

Piękność pięknościa ale jak już robisz mapkę to postaraj się żeby była w miarę zoptymalizowana pod grę
Jakieś takie miejsca strategiczne które ciężko zdobyć jeżeli ktoś inny już je wcześniej zdobył, sporo miejsc z różnicami wysokości a nie plasciutko jak np na arenie 3
Jakieś utrudnienia dla snajperow żeby nie latali sobie po całej mapie i dominowali grę (znów tak jak jest na 3)
Mniej wzoruj się na poprzednich,; ludzie no i ja oczywiście lubią coś nowego ;p
Fajnie by było również by było parę takich miejsc które nadalyby się pod respa gdzie by było tak płasko i były odpowiednie do "mieczowej rozwałki" typu 3c czy 2f gdzie respisz się co chwile i bijesz się na mieczyki

Mówię to jako gracz który spędził na tym serwie sporo godzin i wiem co mniej więcej denerwuje graczy i co z drugiej strony cieszy ;p
¯\_(ツ)_/¯
#14
Dziękuję za tą użyteczną poradę Smile Wykorzystam to Wink

Niedostępny
#15
mapke rob z takich blokow jak inne areny, aby byly podobne stylem.
wode itp tez jest na mapach, ale raczej unikaj lawy. zrodla swiatla scinaja gre.

jak juz zrobisz mapke, to wstaw jakies screeny, a dopiero potem wyslij link do mapy na moje pw.
a zamiast /fill, lepiej chyba zaznaczyc rogi areny po przekatnej i uzyc //wall.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
Już ścianki i sufit zrobione (za pomocą /fill, bo na singlu robię), ogólnie mam dużo pomysłów na mapy, ale haczyk właśnie jest w tym, że robiąc z gliny będzie to brzydko wyglądało :/

+ nie ma kolorków gliny, które by pasowały do mojej wizji...

Niedostępny
#17
(06-07-2016, 15:00)IamAwesomeArcher napisał(a): Już ścianki i sufit zrobione (za pomocą /fill, bo na singlu robię), ogólnie mam dużo pomysłów na mapy, ale haczyk właśnie jest w tym, że robiąc z gliny będzie to brzydko wyglądało :/

+ nie ma kolorków gliny, które by pasowały do mojej wizji...

musisz tak dobierac kolory aby ladnie wygladaly, ostatecznie do roznych szczegolow mozesz uzyc bloku o stonowanym wygladzie, jak blok wegla, lapisu itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
Mam pytanko.. Czy ja też mogę coś zbudować? Tongue
#19
Kazdy moze..
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#20
Ok, bardzo dziękuję za wszystkie porady Smile Mądrze je wykorzystam Wink Jakbym potrzebował jakiejś pomocy jeszcze to napiszę na PW.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości