Pogoda w waszej części Polski
#11
Okolice Łodzi 30.12.2015,-5,slonecznie,zimno,wiatr poludniow-wschodni,cisnieni1025hp.Zajefajnie Smile Pozdrawiam Łódz.

Kanał na yt ! Smile
-->https://www.youtube.com/channel/UCpsZncbg_6Rnyqiv2CLsYqw
Zapraszam daj suba Smile


  Odpowiedz
#12
[Obrazek: SqcLoxp.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
#13
W Wielkopolsce bezchmurne niebo i zimny wiatr ;-;
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
  Odpowiedz
#14
Kambodża - Sezon i pogoda

Pogoda. W Kambodży jest gorąco lub jeszcze goręcej. Od lutego do kwietnia z nieba leje się żar powyżej 40 stopni. Następnie nadchodzi monsun i jest nie tylko gorąco, ale i parno. Latem (czerwiec do końca września) trwa pora deszczowa, ale jest do zniesienia – pada prawie codziennie, intensywnie, ale krótko. Najlepsza pogoda to listopad-styczeń, kiedy jest już sucho, ale jeszcze nie bardzo gorąco. ™

Sezon. W Kambodży duże grupy turystów można spotkać tylko w Siem Reap i - mniej – w Phnom Penh. Poza tymi dwoma miastami turystyka jest śladowa. Nawet w szczycie sezonu nie będziesz czuć tłumu białych dookoła siebie, co najwyżej niewielkie grono backpackerskie w hotelowym barze. Wyjątkiem pozostaje Angkor Wat, w którym dzikie tłumy z aparatami są przez cały rok, dzień w dzień. Wyjedź gdziekolwiek na prowincję i prawdopodobnie nie zobaczysz białej twarzy. ™

W porze deszczowej, która wcale nie jest taka zła, turystów jest znacznie mniej. Zwłaszcza przed wypadem do Angkoru należy sprawdzić, czy nie ma akurat jakiegoś święta, bo wówczas poza tabunami zagranicznych turystów pojawiają się tam tabuny Khmerów. (DS)
Niedostępny
  Odpowiedz
#15
Opolszczyzna. Pizga niemiłosiernie. Wieje, że łeb urywa. Temperatura minusowa.

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
  Odpowiedz
#16
Ja to co Hubert. Kurde jak to możliwe ;-; dziś zimniej niż wczoraj. Mazowieckie pozdrawiam.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
  Odpowiedz
#17
okolice Szczecina - Wieje wiatr, mróz
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

  Odpowiedz
#18
-11 pozdrawiam
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
  Odpowiedz
#19
Środek lasu (Płn Wielkopolska) melduje -7 stopniaczy na słońcu, tam gdzie cień to jest biało, pobliskie bagna zamarzły. Zimniej niż wczoraj, a śniegu nadal nie ma ;_;

Wysłane z mojego odkurzacza Zelmer 1100Z za pomocą tapatalk
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
  Odpowiedz
#20
Dzisiaj podobno -9 lel zimniutko
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości