Ostatnia szansa...
#11
cos mi sie wydaje, ze nie znasz znaczenia slowa propozycja skoro uwazasz, ze powinnismy realizowac wasze wszystkie pomysly.
mozesz mi zaproponowac tysiace rzeczy do zjedzenia, poczawszy od delikatnych stekow z cieleciny, a skonczywszy na robakach wymieszanych z galazkami drzewa iglastego (tak, jestem teraz glodny), a przeciez nie musze nic jesc, bo czesc rzeczy jest bezsensu, czesc nie na miejscu, a na inne po prostu nie mam teraz ochoty, co nie oznacza, ze nie bede mial ochoty w przyszlosci.

i tak btw. myslisz ze mi sie chce robic nowe edycje tylko po to zeby wysluchiwac setki graczy jaki ja jestem niedobry? nowe edycje robie tylko z jakiejs koniecznosci jak np. awaria dyskow (s1 rok temu), nowy system wysp bez mozliwosci importowania starych danych (s2 2 lata temu). twoj ulubiony classic nigdy nie mial jeszcze nowej edycji, wciaz jest ta stara - pierwsza edycja.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Właśnie nowe edycje coś wprowadzają coś nowego nowa rozgrywka i wogóle a takie gónwa jak jakaś komenda ktora byla by uzywana przez cb jest bez sensu xD a jak już to cichy jak pisz epomyśle nie wiem to znaczy że się zastanowi a jak się zastanowi i zbierze jakieś SENSOWNE nowości to zrobi nową edycje
Fakt że na classic MOŻNA by było zrobić nową edycje ale dużo osób tam gra a jak ci sie nudzi to nwm zbieraj hajs i badz milionerem lub zrob auto sklep d
buduj działki na sell lub co kilka miesiecy rób nowe domki a po 2 jak ma sie vipa i ma sie 3 naszlki to sie az tak nie nudzi bo musisz jeszcze 2 dzaalki ogarnac do perfect

A nowej edycji classaica nie będzie na 99% narazie jak cichy pisał all jest ok i jest co robic xd
........................................UwU
Niedostępny
#13
Oj już bez przesady...

Po tym ile czasu niektóre osoby grają można się spodziewać że to się znudzi. Na serwerze jest naprawdę sporo do roboty i trzeba być kreatywnym, a gdy już coś wymyślimy chęć do grania zamiast nudy na pewno przyjdzie. Nie jest cały czas tak samo, czasem są jakieś przeróbki spawnu, te balony itd. Pamiętam jeszcze jak nie było dyniarek, gdy ludzie tyle nie zarabiali, to dopiero było co robić... Żeby zarobić na kilka latarnii trzeba było sporo się natrudzić, a najlepiej jeszcze jak w ogóle tych latarnii nie było w sklepie xD Nie ma co się dziwić że ludzie się nudzą, jeżeli mają jakieś 500k nie mając na co tego wydawać Tongue Jak ja dawno nie broniłem administracji .-.
Niedostępny
#14
Sporo tych argumentów Tongue Ale zobaczcie... benefity do SVipa można było dodać bo SuperVIP winien być super (nazwa) albo wymiar end dodać - mniej slotów, większy popyt na vip, wieksze zarobki

Niedostępny
#15
Ja uwazan ze iamaweomearcher ma racje nowe rzeczt powinny sie pojawic
#16
Ja nie mówię, że wszystkie propozycje mają zostać dodane - wspomnę tylko o tych najważniejszych, czyli o tych, które zmieniłyby rozgrywkę na lepszą... tutaj link -> http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=16697

Niedostępny
#17
jakie problemy, zostawcie ten majkraft, jest wiele innych lepszych gier
Mnie się już te klocki dawno przejadły, ale coś tu napisze. Naprawdę nie rozumiem po co dodawać niektóre propozycje. Na co komu komenda na aukcje? Większość graczy jest w takim wieku (mam 13, ale ja dorosły), że nie ogarnie takich rzeczy, a aukcje, na które warto iść robi pięć osób na serwerze. Spróbuj wymyślić taką propozycję, która naprawdę się przyda, za którą będzie pełno osób i administracja, a nie robisz takie coś, a potem mówisz, że się nic nie rozwija. Po co upiększać coś na siłę? Skoro Cichy mówi, że nie, to widocznie nie jest to potrzebne.
----------------------------------------------------
No ale niestety, jestem hipokrytą i założyłem kilka wątków o dodaniu na pvp kilku rzeczy i po części "znam twój ból". Prawie nic nie jest dodawane, ale nic na to nie poradze, więc nie spamie wątkami. Może poprostu za długo tu gramy i chcemy zrobić aby się nam nie nudziło?

TAPTALAK
#18
Czemu teraz opieracie się na tych aukcjach? xd a benefity do SVIPa to co? xd przecież link podałem nieco wyżej do tych ważniejszych propozycji.

Niedostępny
#19
MATKO BOSKO JAKI SPAM
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#20
Eem, Marit musi się wypowiedzieć tam, gdzie jest głośno Expert.
Punkt pierwszy: To prawda, że na serwerze classic jest nudno.
Punkt drugi: To prawda, że na mało rzeczy jest dodawanych.
Punkt trzeci: TO NIE WASZA SPRAWA CO CICHUSEK DODAJE NA SERWER, BO TO JEGO SERWER xd
Punkt czwarty: wcale nie ma cheaterów
Punkt piąty: Pisać proste propozycje (takie, które nie wprowadzają zbyt dużo zmian na serwer.
Punkt szósty: SKY-LAND.PL JEST Z ZAŁOŻENIA PROSTYM SERWEREM, do którego z niechcęcią podchodzi się do zmian.
Dziękuję
Pozdrawiam,
Marit Hub Hubert
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości