Twój ulubiony serwer
#11
(01-26-2015, 16:02)TheGardenPL napisał(a):
(01-26-2015, 15:43)Frost napisał(a): Paweł, cicho bądź.
Pawły i ryby głosu nie mają.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

(01-26-2015, 15:53)Viper napisał(a): Adamy i "naty"* ._.

Moim zdaniem to i to da się to zaliczyć pod dzieci; niepotrzebnie modyfikujecie "Dzieci i ryby głosu nie mają".
To tak uważaj. Nie wiem jak Paweł, ale ja mam gdzieś co inni o mnie myślą. Ja wiem swoje, ktoś wie swoje.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
A zazwyczaj obydwoje nie macie racji. xd
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#13
Rany a wy znów się kłócicie...

Mój ulubiony to H&S
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Ty to ja nie ogarniam czemu hejtowałeś Vipera... Od "przecież z downa nie da się wyleczyć", i nie ma to jak denne teksty dotyczące chorób... Wykazanie się na maksa... Ja współczuję ludziom chorym...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
#15
Aaaa tam, robicie z igły widły.
Przekomarzam się, jak zwykle zresztą.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#16
Ok... xd
#17
Wracając do tematu - PVP Pistolety. Kampię na redzie, robiąc z greena "trupiarnio-kostnicę" xd
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#18
(01-26-2015, 17:29)TheGardenPL napisał(a): Wracając do tematu - PVP Pistolety. Kampię na redzie, robiąc z greena "trupiarnio-kostnicę" xd

Bez przesady. Jeszcze nie koxisz Big Grin.

PvP Pistolety
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#19
Ulubiony serw?
Taki na którym nie mam bana.
#Suchar
Btw Prison.
#20
(01-26-2015, 17:34)Marit_Bjoergen napisał(a):
(01-26-2015, 17:29)TheGardenPL napisał(a): Wracając do tematu - PVP Pistolety. Kampię na redzie, robiąc z greena "trupiarnio-kostnicę" xd

Bez przesady. Jeszcze nie koxisz Big Grin.

PvP Pistolety

Nie przesadzaj, jak cię w sobotę nie było to z fretką kampiliśmy jak wściekli i nabiliśmy po 50 lvl. >:3
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości