Mam wątpliwość
#2
Cichusku! Zanim zamkniesz ten watek chcalbym abys obejrzal ten o to krotki filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=xkBuQH0C...e=youtu.be
kolejny filmik
https://youtu.be/hCHyeesEML4
tym razem widac jak 3 osobowy sojusz vipow kampi na miejscu respa by zabic.. + wspanialy bug - jesli uda mi sie nagrac jak wyglada ich rozgrywka tzn (atakuja nas we 3 gdy chociaz jeden z nich zginie od razu udaje sie do teleportu ktory jest najblizej nas i probuje dobic z karabinu.. jesli uda nam sie nawet zabic ich wszystkich to po 2 sekundach sa oni spowrotem z podstawowym ekwipunkiem aby tylko dobic.. raczej tak nie powinna wygladac gra a jesli ma tak wygladac to przydatne bylo by oslabienie tego vipa..)

Czy wedlug ciebie tak powinna wygladac rozgrywka na tym trybie? ja sobie nie daje rady a gram tam dosc dlugo pomysl wiec jak musza radzic sobie inni gracze
niedosc ze za przeciwnika mam same vipy to sa one jeszcze w wiekszosci w sojuszu malo tego sa to tak ''slabi'' taktycznie gracze ze musza rzucac sie masowo aby cos zdzialac czy naprawde takie byly zalozenia tego trybu? wiem ze to troche marudzenie ale kiedys to wszystko bylo na tyle zbalansowane ze gralo sie przyjemnie wiadomo sojusze byly wkurzajace ale byly do pokonania.. a tutaj co mam zrobic pieniedzy juz nie mam bo nie ma jak zarobic jesli kupilbym za ostatnie pieniadze snajperke panowie w zelaznych majteczkach rowniez by ja zakupili i momentalnie bym ja stracil nawet gdybym zabil ich kilku to koszta by sie nie zwrocily
Cichusku widzisz i nie grzmisz
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Wiadomości w tym wątku
Mam wątpliwość - przez Iam - 01-11-2018, 20:30
RE: Mam wątpliwość - przez Oskier - 01-12-2018, 15:57
Mam wątpliwość - przez Boczek - 01-12-2018, 16:32
RE: Mam wątpliwość - przez Croxx - 01-12-2018, 16:37
RE: Mam wątpliwość - przez Oskier - 01-12-2018, 16:38
RE: Mam wątpliwość - przez Iam - 01-13-2018, 11:26
RE: Mam wątpliwość - przez Croxx - 01-13-2018, 16:50
RE: Mam wątpliwość - przez Oskier - 01-13-2018, 18:50
RE: Mam wątpliwość - przez Cichusek - 01-13-2018, 19:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości