Propozycja dot. niskiej frekwencji na serwerze
#1
Witam,
Jako, że jestem stałym graczem oraz już byłym administratorem innych serwerów i widziałem wiele zmian, które były wprowadzane na tym serwerze pozwoliłem sobie napisać tę propozycję poprawiającą frekwencje graczy online na tzw. serwerze "PVP z Pistoletami".
Otóż można zauważyć, że frekwencja po ostatnio dokonanych zmianach bardzo mocno ucierpiała. Ostatnie zmiany polegały na wprowadzeniu nowej rangi (SuperVip), która z tego co wiem różni się tylko ceną i jest na 60 dni, a nie 30. Czy nie logicznej byłoby zrobić tylko dodatkową opcję w sklepie gdzie Vip kosztowałby te 11,07zł (z VAT)?
Kolejnymi zmianami było połączenie dwóch aren (dawnej areny #2 i #3) w jedną. Mi osobiście podoba mi się ten pomysł lecz może to on spowodował zmniejszoną ilość graczy online? Myślę, że warto się nad tym zastanowić. Zastanowić się warto również nad kolejną zmianą, wprowadzoną w życie serwera, którą jest dłuższy czas ładowania snajperki. Przypomnę, że wcześniej maksymalnie załadowane naboje w niej zostały zminimalizowane do dwóch, co już było pogorszeniem jakości gry.
Moim zdaniem ostatnia zmiana, którą opisałem wyżej była największym błędem i proponuje, aby snajperka wróciła do swoich pierwotnych "mocy".
Dodatkowo pozostali gracze proszą o ranking dzienny oraz tygodniowy i myślą, że to też poprawi frekwencje.
Również bym prosił o logistyczne rozpatrzenie ich prośby, ponieważ to może nie być w cale taki zły pomysł.

Chciałbym, aby ten temat był otwarty przez dłuższy czas w celu zobaczenia co sądzą o tym gracze, a może mają też swoje propozycje na poprawienie frekwencji?

Pozdrawiam, DPSGaming.


Wiadomości w tym wątku
Propozycja dot. niskiej frekwencji na serwerze - przez DPSGaming - 12-05-2016, 21:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości