Jobs
#1
Hej, chciałbym przestawić swoje propozycje odnośnie pluginu pracy na classicu.
1. Myślałem o dodaniu do nicku na chacie (a może i do nicku nad postacią) rangi pracy z poziomem (przykładowo : [Farmer][8]xbig_boss). Fajnie by się to prezentowało.
2. Myślałem również o dodaniu dodatkowych sklepów pod konkretną pracę. Mam na myśli:
- dla farmera - dodatkowy skupik na dynie, arbuzy, kaktusy, nasiona oraz wyższe ceny dla marchewek itp. + tania mączka kostna i inne farmerskie rzeczy po taniości.
- dla łowcy - dodatkowy skupik z wyższymi cenami za zgniłe mięso, proch itp. + mieczyki z enchantem grabież i ew. łuki 
- dla rybaka - dodatkowy skupik z wyższymi cenami za ryby + enchantowane wędki
- dla górnika - dodatkowy skupik z wyższymi cenami za kamień, bruk, węgiel itp. + enchantowane kilofy
- dla drwala - dodatkowy skupik z wyższymi cenami za drzewo, deski itp. + enchantowane siekiery
Myślę, że dałoby radę to zrobić ustawiając permisję do danego skupu przypisując ją pod daną pracę. Przykładowa komenda /skup farmer albo /warp farmer
3. Ogólna statystyka pracy dostępna np. na forum (kto w jakim zawodzie jaki ma poziom, ile czego zebrał, ile zabił, ile złowił itp. 

Prosiłbym o niezamykanie wątku, muszę się zbierać do pracy a na pewno coś mi jeszcze wpadnie do głowy dzisiaj.


Wiadomości w tym wątku
Jobs - przez xbig - 03-18-2023, 06:56
RE: Jobs - przez Cichusek - 03-18-2023, 09:11
RE: Jobs - przez xbig - 03-19-2023, 06:57
RE: Jobs - przez h3zquu - 03-19-2023, 11:18
RE: Jobs - przez Chrobras - 03-19-2023, 15:32
RE: Jobs - przez VikiQueen2006 - 03-19-2023, 18:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości