nie nie nie nie nie nie nie
#1
E a moze zamiast wcisnac wciaz ten sam kit na ktory nawet dziecko sie nie nabierze i caly czas zamykać watek bez odpowiedzi, to moze odpowiedze w koncu na pytanie bez zadnego bo admin tak chcial i innych bzdur
Impression udowodnil mi przez czas jak i wczoraj ze absolutnie nie nadaje sie na moderatora. Caly czas zamyka watki bez dobrej odpowiedzi faworyzuje innych nie jest sprawiedliwy a na dodatek nie umie nawet banowac Dostalem od niego az 2 niesluszne permy a niedlugo pewnie dostane kolejnego a za co to on juz sam sobie pewnie wymysli. Juz na ciebie skarga do cichego polecala z dowodami i zdjeciami wiec mozesz sobie mnie za co tam sobie wymyslisz banowac Wink
Czy ja naprawde tak duzo wymagam chce tylko odpowiedzi dlaczego administracja uwaza ze on zasluguje na ub i nic wiecej ale zamiast tego to wszyscy na mnie najezdzaja a Impression to popiera jeszcze
Podejrzewam ze tak krecicie z tym wszystkim bo sami nie macie pojecia co wy robicie
To w koncu doczekam sie odpowiedzi zamiast piepszenia w stylu "nie interesuj sie my mozemy wszystko i wyp*****j"?
Jak ja mam nie byc wkurzony jak nie moge sie doprosic takiej malutkiej rzeczy jak odpowiedz
Miej Impression odrobine honoru i zostaw ten watek w spokoju


Wiadomości w tym wątku
nie nie nie nie nie nie nie - przez Wisła Płock - 09-28-2018, 15:34
RE: nie nie nie nie nie nie nie - przez Wumil - 09-28-2018, 15:53
RE: nie nie nie nie nie nie nie - przez Asriel - 09-28-2018, 15:58
RE: nie nie nie nie nie nie nie - przez Asriel - 09-28-2018, 16:17
RE: nie nie nie nie nie nie nie - przez _kisa_ - 09-28-2018, 16:26
RE: nie nie nie nie nie nie nie - przez h3zquu - 09-28-2018, 17:29
RE: nie nie nie nie nie nie nie - przez _CBS - 09-28-2018, 17:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości