Chyba cheaty
#7
W pierwszej akcji gracz skacze czyli może mieć ustawione automatyczne trafianie w głowę (ciosy krytyczne), szczególnie gdy spada na schody i od razu podskakuje w stronę celu. Teoretycznie spadając nagle w dół nie jesteśmy wstanie od razu tak trafić, bo tracimy orientację i atakujemy poziomo, a nie od razu pod kątem co może sugerować automata. Gracz poza tym dokładnie widzi nadchodzącą postać, bo od razu rzuca się do ataku, a nie po tym jak zauważa. W drugim przypadku mało życia, ale podobne objawy. Dla mnie to takie 50/50 jedynie sugestia i odczucia lekko mieszane. Czasem się skacze odruchowo zawsze przy ataku jedynie dla mnie lipne tu to "widzenie" i skok z atakiem po przypadkowym spadnięciu. Siła ataku chyba normalna choć atak taki czitowaty. Miecz chyba normalny nie wiadomo czy lassem39 miał całą zbroję. Ogólnie wg mnie jak wyżej - chyba ciężko w 100% postawić zarzut. Być może gracz zobaczy wątek i przemyśli, że lepiej nie używać jak ma, a jak nie ma to może będzie miał ochotę wypowiedzieć się i bronić honoru Notch
Skeleton Napisane przez backdoor z lewego połączenia przez cudzego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
Niedostępny


Wiadomości w tym wątku
Chyba cheaty - przez _CBS - 03-08-2016, 18:17
RE: Chyba cheaty - przez HubPlayGames - 03-08-2016, 19:04
RE: Chyba cheaty - przez Aprilka - 03-09-2016, 16:26
RE: Chyba cheaty - przez Rzepielinka - 03-09-2016, 16:27
RE: Chyba cheaty - przez Aprilka - 03-09-2016, 16:39
RE: Chyba cheaty - przez Rzepielinka - 03-09-2016, 16:40
RE: Chyba cheaty - przez Bielutki - 03-10-2016, 14:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości