Niekończąca się opowieść.
na /
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



drucie

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
Przy ....
rozrzutniku gnoju
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
na .
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



innym drucie
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
...Na kolejnym rozrzutniku gnoju...
który też się powiesił
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
bo....
Konfidencić na maluchy
nie ma dżemu.
Nowe zdanie, zaczynam. Słówko: Komputer



Oto efekty naszej pracy nad niekończącą się opowieścią (to wina innych, że przekleństwa):

Szkoła gimnazjalna uczyła do opony, która lewitowała z Voxelem, który jadł gulasza, którego zomnomnomnomniował w marynacie. Takiej dobrej, z dodatkiem bulbasaura, abry i snorlaxem, które robiły wielką kupę w pierwszą noc z kimś obcym, plagiatem, który fapał na podłogę przez kilka małych dzieci, które ćpało kaktusa lubiącego w dupe. Przy stole stały dwie planety, które krążyły wokół siebie i coś SIĘ leciało do sklepu monopolowego w kapciach, po chleb krzycząc „Jedź po bułki dawaj rentę!”, i po piwo bo (Voxel) nie zjadł chleba a napił się wódki i się powiesił na sznurze od żelazka. W środku było dobrze i źle, ale fajnie się zaczęło grać, co lubił gdy robiono im zdjęcia, które ukazywały nagie ciała kobiet znajomych dziewczyn, które go znały i lubiały. Jednak zaczęły zwijać się z bólu. Chłopak ją rzucił i bardzo się zasmuciła że ją ją (WTF?). Marian sobie siedział sobie zza ścianą i strzelił soczystą pomarańczą z dodatkiem rzadkiej kupy. Bułka jest chrupiąca lecz gówno było niesmaczne i miałem w dupie wiatr, który był zimny bo od frontu wschodniego majdan dmuchał na zimne. Telefon ładował się przez pioruny, i Zeus się wkurzył. Pojawił się Paździoch z odbytu i raptem wyjął nóż. Kupa jest jadalna bo lubiła chleb wołowinowy x2. Samochody schodziły, jak żule były głodne, więc kupili dziwkę na jego podobieństwo (Voxela). Zrobiło się przyjemnie. Rozmnażała się dupeczkoinatorem bo była wielka dupa na salonach w mieście gdzie została zgwałcona na podwórku, gdzie ty byłeś przez ZiemnioTynka który zesrał się na w wc i się powiesił na drucie przy rozrzutniku gnoju na innym drucie na kolejnym rozrzutniku gnoju który też się powiesił bo nie ma dżemu.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości