mało mobów respi się na serwerze.
#1
Siemka, mama otóż propozycję. Wiele osób robi mob grindery na swoich działkach, problem jest w tym iż te potwory w ogóle się nie respią. Wyzwaniem jest żeby znaleźć szkieleta na surowcach jak i na działkach. prosił bym o chociaż trochę większe zwiększenie liczby potworów na surowcach jak i na działkach.
#2
Można kupić VIPA i expić na blaze Big Grin
A jak nie możesz to są surowce, które możesz kopać.
#3
@AboundPL Jemu chodzi chyba o materiały a nie o exp D:
@OscarNEX Rzeczywiście, nie wiem czemu ale chyba jest limit mobków ile przypada na cały świat, a respią się w odległości iluś tam bloków od gracza, a gdy jest 500 graczy to na ten promień wokół niego przypadają 2-3 mobki. W skrócie jest ileś tam mobków na respienie się i to jest podzielone na 500 graczy, dlatego tak mało.
Niedostępny
#4
Tylko że na classicu jest ograniczona liczba slotów. Ja myślę, że jest około 150-200 slotów, a normalnie jest pełny serwer, więc respi się mało mobków na osobę. Liczba mobów powinna być zwiększona, bo w nocy na bagnach powinny respić się slimy, a jak kampiłem 3 minecraftowe noce to nic się nie zrespiło. Najwięcej mobów zauważyłem na pustyniach, ale i tak jest ich około 10 (5 pająków, 2 creepery i po 1 szkielecie i zombie).
402 Payment Required
#5
Można administratora o odpowiedź ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości