Twój 1 save w minecraft.
#1
Tongue 
W tym wątku piszecie jak wyglądał wasz 1 save w minecraft i czy był na creative, survival czy też hardcore.


A oto mój:
Zaczołem grać w mc od wersji 1.4.2 pobrałem go bo koledzy mówili mi że to spoko gra. Przedtem jeszcze czytałem o nim na minecraftwiki.
Awięc przejdźmy do rzeczy gdy włączyłem mc od razu wybrałem ,,Tryb jednoosobowy'' i zaczołem grać. Od razu zebrałem troche drewna i zrobiłem stół craftingowy a w nim drewnianą siekiere i kilof. Później zrobiłem kamienne narzędzia zebrałem troche jedzenia i ruszyłem do kopalniWink Na szczęście zrobiłem sobie miecz zebrałem z 3 staki cobla i 19 żelaza. Gdy wyszłem na powierzchnie była już noc więc zabiłem oare mobków i ruszyłem budować chatkę. Był to nieduży domek w którym był crafting table piecyk łóżko i drzwi. Miałem akurat 2 sieci więc zbudowałem sobie wędke i zaczołem łowić rybyBig Grin niestety nie wiedziałem że creppery się nie palą przez dzień podszedł mnie od tyłu i wybuchł.:huh:
I oto tak zakończył się mój pierwszy save w minecraft.
Niedostępny
#2
1 save?

Siedziałem na survivalu w prowizorycznej ziemiance, poszedłem spać i zombie mnie zabił przez sen. xd
Niedostępny
#3
ZA MOICH CZASÓW NIE BYŁO CREATIVE TYLKO BUDOWAŁO SIĘ DOMKI W SKALE I KOLEJE PKP ;p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#4
ze spryciarzy znalazł mc dobre ! xD


Ja zaczołem od kolegi i odrazu save
Kopu kopu i znalazłem diaxy...
A potem portal i mc przeszedłem..
Amen
Konfidencić na maluchy
#5
Creative. Prymitywne budowle z gąbki. Płaski
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#6
Mój pierwszy save? Otóż zacząłem grać od wersji 1.7.6 beta(czy jakuś tak nie pamiętam) zrobiłem survi i grałem zbudowałem domek z dyrta i desek. Panicznie bałem sie potworów i moje kopanie wyglądało tak, że skopałem troche dyrta i kopałem cobla z wierzchu. Później zrobiłem dziure prosto w dół pod siebie( tak wiem NIE KOP POD SOBĄ) i usłyszałem dźwięki jaskiń pomyślałem że to Herobrine i szybko zakopałem szyb obsydianem wziąłem najwartościowsze rzeczy i uciekłem na zimową wyspę na środku oceanuTongue Po chwili wyszedł 1.8 i zacząłem grać na creative Smile
[Obrazek: gallery_1410469134_989794.gif]
[Obrazek: 134.gif] - KLIKNIJ
#7
hmm.. Kiedy to było :c 1.0.0 :ccc Wybrałem się wpierw w podróż i znalazłem ładną górę otoczoną z 2 stron urwiskami .. A potem okazało się, że osiedliłem się nad portalem do endu xD A potem <Idiot..> usunąłem piękny save :c
Niedostępny
#8
a ja zacząłem dawno dawno temu mój pierwszy save to robiłem wszystko co ctsg i akurat w podobne miejsce mnie wyrenderowało grałem w czasach CTSG i jego pierwszych poradników jak chcecie zobaczyć to wpiszcie u wujka google bardzo trudne słowa ,,ctsg poradnik minecraft "
[Obrazek: 70545d867f332b58aea828554b0b9d2f.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości