ostatni zakup.
#1
Proponuję dodanie do sklepu SMS do każdej rangi opcję ostatni zakup, czyli po boku ofert z danego trybu będzie pokazane, kto (ostatnie 10 osób) co kupił i kiedy (data). Niektórym może by to pomogło zapamiętać czas zakupu rangi (poprzez robienie screenshota) oraz jest ciekawym dodatkiem informacyjnym. Skoro z główkami z wszystkich serwerów na stronie głównej wyszło, to czemu by nie dodać i tego Big Grin
#2
jestem za
⋆✴Witam✴⋆
(っ◔◡◔)っ 
¯\_(ツ)_/¯
(・ω・)
#3
Przydało by się mniejszy problem by był z pytaniami ile svipa/vipa zostało do końca.
#4
te zakupy dzialaja troche inaczej, sa z roznych zrodel platnosci i byloby mi ciezko to ogarnac.
nie sadze aby bylo to konieczne, w dodatku czasami pytam sie graczy kiedy ktos kupil range aby jakos mogl udowodnic, ze konto nalezy do niego, wiec takie informacje raczej powinny byc prywatne.

w dodatku nie wiem czy to by pomoglo z informacja o czasie do konca rangi, skoro byloby tam np. 10 ostatnich zakupow z serwera, wiec rownie dobrze mozna w dniu zakupu zapisac sobie date, zrobic screena smsa czy cos innego, bo z tego co rozumiem gracz i tak by musial tego samego dnia zrobic screena na stronie, bo inaczej po prostu stalby sie niewidoczny po kilku godzinach/dniu poniewaz inni gracze zakupiliby w tym czasie swoje rangi.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości