Czy jeszcze mam się posługiwać ty pismem?
TAK! MASZ PISAĆ! Nie wnerwia mnie to!
57.14%
8
NIE! (Czemu?)
42.86%
6
14 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

ALFABET POKEMONÓW
#81
/\/\ /-\@$$(|-| 5[=|=_|=_ -|- |3()-|-|<|
Konfidencić na maluchy
#82
_|/-\ /\/\/-\/\/\ !© \/\/... (_||)|€$

Pokemon level max
Niedostępny
#83
Do Zamknięcia. Ja się kurde pytam gdzie są moderatorzy(o ile są)czy też admini tego forum. Takie rzeczy trzeba zamykać, ponieważ nie służą one nikomu, są niepotrzebne i tylko ogłupiają, i tak już niezbyt inteligentnych użytkowników tego forum...

I nie obchodzi mnie to, że jest to głupia zabawa
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#84
Ma być wątek! Jest zbyt FAJOWY ŻEBY ZAMYKAĆ! To jest off-topic który jest po to aby się bawić i głupkować ;p
Wielkim mistrzem tego pisma jest Viper bo on opanował pierwszy alfabet a później ja :d
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#85
Walnij się tą cegłą ze swojej sygnatury prosto w ten twój głupi i pusty łeb. Taka moja rada na dzisiaj. Polecam.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#86
Jak ci się nie podoba wątek to go NIE CZYTAJ I IGNORUJ! W TYM TEMACIE CHCEMY SIĘ BAWIĆ!

A JAK CI NIE PODOBA CEGŁA MOGE WIĘCEJ WSTAWIĆ CHORYCH SYGNATOUR!
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#87
(11-24-2013, 22:47)Ewe napisał(a): Do Zamknięcia. Ja się kurde pytam gdzie są moderatorzy(o ile są)czy też admini tego forum. Takie rzeczy trzeba zamykać, ponieważ nie służą one nikomu, są niepotrzebne i tylko ogłupiają, i tak już niezbyt inteligentnych użytkowników tego forum...

I nie obchodzi mnie to, że jest to głupia zabawa

Btw. To jest off-topic, gdzie można gadać o penisach i nic ci nie zrobią...
Niedostępny
#88
Nie bo nick kiedyś zrobił Pytania dzieci I wszyscy tam dawali coś typu brazzers xD
Konfidencić na maluchy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości