Prefiks.
#1
Witam.

Niektorzy pisza takie watki ze czasem nie mozna ich zrozumiec. Dlatego mam mala propozycje. Otoz na forum pewnego serwera (IP nie podam) uzywa sie tak zwanych prefiksow, do pisania nwm np. spraw o Bugi, Skargi itp. Dlatego proponowalbym to dodanie tutaj. Obecnie nie wiem czy jest na odpowiednia wersje MyBB, jaka jest tutaj na forum.

Wybor perfiksu bylby przy pisaniu tytulu watku (ktory by bylo troszke przesunac). A wygladaloby to tak:
[Obrazek: 9df28e48957ba.png]
Jest tam: Poradniki, Skargi, Bugi, Pomocy (nie przydatne skreslilem). Do tego moznaby dodac Problem, Pytanie oraz Prosba.

Wygladaloby to tak, na przyklad: [SKARGA] Cheater
Kazdy prefiks taki mialby swoj okreslony kolor.

Mysle, ze to tyle. Tongue
#2
Jeśli się da, jestem za.
Niedostępny
#3
Ja takze na tak.
Pozdrawiam
Niedostępny
#4
(11-19-2017, 15:47)JTdiro napisał(a): Jeśli się da, jestem za.

Powinno dac sie, jak sie znajdzie na obecna wersje MyBB na forum.
#5
na tak
twarda bania i zacisniete piesci j**ac leszczy 
#6
nie wiem czy sie da, w dodatku przeciez sa dzialy.
jak ktos nie ogarnia prostej czynnosci pisania tematu w odpowiednim dziale, to pewnie prefiksu tsz nie ustawi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Prefiks ukrat moze ustawic, poniewaz jest on kolo tytulu i pewnie sie skapnie poprostu ze mozna ustawic.
Co do dzialow to niektorzy i tak pisza skargi np. w minecraft - ogolne badz forum - ogolne.
#8
(11-19-2017, 18:21)M_A_T_I napisał(a): Prefiks ukrat moze ustawic, poniewaz jest on kolo tytulu i pewnie sie skapnie poprostu ze mozna ustawic.
Co do dzialow to niektorzy i tak pisza skargi np. w minecraft - ogolne badz forum - ogolne.

no to cichy pisal, jak ktos nie stworzy skargi w dziale "Skargi na graczy", to tym bardziej nie ustawi prefiksu. poza tym, prefix nie pomoze ci w zrozumieniu tresci tematu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości