Naprawa wszystkiego.
#1
Otoz jest problem.
Po wciskaniu tabliczki z repair, na ktorej dalo sie wszystko naprawic, wcisnalem i nic mi nie naprawilo, zbroi nic. Nawet miecza, ktorego uzywalem. Prosilbym o naprawieniu tego bledu, oraz oddania mi na konto 250$. Nie wiem dlaczego nie dziala to na zbroi.

Miecz mi jednak naprawilo, ale nie naprawilo zbroi...
#2
Musisz ją ściągnąć i mieć w ekwipunku, nie założoną
#3
ja bym na cichuska miejscu dał komende /repair /repair all "tylko naprawianie na spawn" i spolszczyc to na polską wersje np /naprawa /naprawa wszystko/all i za tą naprawę :
/naprawa 50$-75$
/naprawa wszystko/all 250$
Niedostępny
#4
(07-04-2017, 17:27)BKPL BrunoKastner napisał(a): ja bym na cichuska miejscu dał komende /repair /repair all "tylko naprawianie na spawn" i spolszczyc to na polską wersje np /naprawa /naprawa wszystko/all i za tą naprawę :
/naprawa 50$-75$
/naprawa wszystko/all 250$

ale to jest to samo.
obie komendy/tabliczki pochodza z essentials i dzialaja tak samo
chyba trzeba sciagac zbroje do naprawy skoro tak sie dzieje, chociaz przyznam ze tego nie testowalem, bo mieczyk mi tez naprawialo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(07-04-2017, 18:03)Cichusek napisał(a):
(07-04-2017, 17:27)BKPL BrunoKastner napisał(a): ja bym na cichuska miejscu dał komende /repair /repair all "tylko naprawianie na spawn" i spolszczyc to na polską wersje np /naprawa /naprawa wszystko/all i za tą naprawę :
/naprawa 50$-75$
/naprawa wszystko/all 250$

ale to jest to samo.
obie komendy/tabliczki pochodza z essentials i dzialaja tak samo
chyba trzeba sciagac zbroje do naprawy skoro tak sie dzieje, chociaz przyznam ze tego nie testowalem, bo mieczyk mi tez naprawialo.
A jak ja wcisnalem to zbroje mialem na wyczerpaniu.

R.I.P 250$.
Moglbys mi jakos oddac te 250$ za pomylke? Sleep
#6
(07-04-2017, 19:25)M_A_T_I napisał(a): R.I.P 250$.
Moglbys mi jakos oddac te 250$ za pomylke? Sleep

To tylko wyłącznie twoja wina więc dlaczego masz dostać zwrot pieniędzy? Może ją napiszę cichy oddaj 120 bo umarłem od granatu że snajperką.
........................................UwU
Niedostępny
#7
(07-04-2017, 19:25)M_A_T_I napisał(a):
(07-04-2017, 18:03)Cichusek napisał(a):
(07-04-2017, 17:27)BKPL BrunoKastner napisał(a): ja bym na cichuska miejscu dał komende /repair /repair all "tylko naprawianie na spawn" i spolszczyc to na polską wersje np /naprawa /naprawa wszystko/all i za tą naprawę :
/naprawa 50$-75$
/naprawa wszystko/all 250$

ale to jest to samo.
obie komendy/tabliczki pochodza z essentials i dzialaja tak samo
chyba trzeba sciagac zbroje do naprawy skoro tak sie dzieje, chociaz przyznam ze tego nie testowalem, bo mieczyk mi tez naprawialo.
A jak ja wcisnalem to zbroje mialem na wyczerpaniu.

R.I.P 250$.
Moglbys mi jakos oddac te 250$ za pomylke? Sleep

I jesteś traktowany jako zwykły gracz. Nie masz dowodu, że kliknąłeś tą tabliczkę.
#8
ja tez nie wiedzialem, ze zbroje trzeba sciagnac jesli chce sie ja naprawic.
dlatego Mati raczej tez o tym nie wiedzial dopoki tego kiedys nie sprobowal lub ktos mu tego nie powiedzial.
watpie aby chcial wyludzic 250$, to nie jest duzo, wiec mu je oddalem.
dodalem tez tabliczke nad repair all informacje aby sciagnac zbroje przed naprawa (troche nie pasuje do wygladu, ale co zrobic).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości