Nowa wersja
#1
Może by tak zrobić tylko na 1.8 wersje nie było by takich problemów.
#2
Posłużę się cytatem:

Cichusek napisał(a):serwer jest w calosci postawiony na wersji 1.7, wersja 1.8 jest tylko dopuszczona do gry aby osoby z taka wersja mogly tez u nas grac, ale przy tym na serwerze nie ma zadnych zmian wprowadzonych w tej wyzszej wersji.
nawet jakbym przeszedl na 1.8, to wtedy tez trzeba liczyc sie z takimi zmianami ktore juz zostaly tutaj wymienione.
i od razu uprzedze pytanie - nie da sie zrobic u nas tak aby gralo sie na 1.7-1.9 itp.

Czyli nie zostanie wprowadzona. Było by za dużo problemów, wbrew temu co uważasz. (Wspomniane zmiany to m.in: reset map, konieczność usunięcia H&S)

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
*psst. Tylko że skyland umrze ogoniasty. Śmiercią naturalną. Update'y trzeba robić, co z tego że jest dużo do roboty?*
Niedostępny
#4
(06-23-2017, 13:28)Tomson napisał(a): *psst. Tylko że skyland umrze ogoniasty. Śmiercią naturalną. Update'y trzeba robić, co z tego że jest dużo do roboty?*

To twoje zdanie. Z tego co widzę jeszcze dużo serwerów wciąż działa na 1.7
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
* Wiesz. Wyżej niż 1.10 i będzie wysyp graczy. Wiele srv nie ma na tą ver w tym stylu. A to że skyland sobie umiera to widać. Kiedyś można było grać tu na skywarsach, a ostatnio chciałem sobie zagrać, i co? Pusto. Musiałem u konkurencji, na nowszej ver. :> *
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości