A propo ;(
#1
A poza tym co by to zmieniło gdyby oszukał mnie w wymieniarce. Jak znam swoje szczęście i upór innych graczy to do teraz bym tam czekał na uwolnienie/przetrzymując go. Jeszcze ktoś by zrobił screena, jak go "przetrzymuje" i ja bym bana dostał :/. Dlaczego jak ktoś oszuka na te 2 stacki diax to poczeka kilka dni a nawet godzin i będzie się cieszył z darmowego łupu a ja dalej będę musiał wałęsać się po kopalniach aby to odzyskać. Według mnie to czy odzyska się ity czy nie, nie powinno zależeć od miejsca wymiany. To jest niesprawiedliwe, że oszust otrzymuje darmowe DiamondDiamondDiamondDiamondDiamondDiamondDiamondDiamond Cry
Skoro tak jest, to to troszkę bez sensu.
- Ej, kupię latarnie za 50k, ale u cb na działce, ok?
-
O super!
-
To dawaj latarnie
-
Ok trzymaj. Płać 50k
- Halo???
- Ej, nagrywam to
-
Błąd. Nie masz komu odpisać.

No i jedna osoba traci latarnie nie zyskując nic, a druga zyskuje latarnie nie tracąc nic. Troszkę dziwne, co nie?

Poza tym, również po 15 i pół-letnim doświadczeniem ze swoim szczęściem sytuacja zakończyłaby się tak jak tutaj: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=22631 . Jak widać wymiana w wymieniarkach nie daje gwarancji odzyskania itemków (do dziś nie mam tego beacona) Skoro i tak go nie odzyskałem to co za różnica - wymieniarki czy nie?
Sorki, że tak to mielę, ale te 2 stacki to dla mnie porządna godzinka w kopalni, nawet z fortunką, a więc proszę o zwrot tych diaxów. Ten gracz przeczeka tydzień i będzie miał DARMOWE 2 stacki diax!!!
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#2
po prostu sa takie zasady.
idac do wymieniarki masz pewne zabezpieczenie, po pierwsze gracz nie moze wyjsc, bo straci wszystko co ma przy sobie (oprocz pieniedzy), a skoro juz ucieknie tracac przy tym jakies drobne rzeczy, to zatrzyma pieniadze, ktore prawdopodobnie ja bede mogl w stanie ci zwrocic.
a jak idziesz na dzialke dokonac wymiany, to polegasz tylko na (jak widac blednym) zaufaniu do drugiej osoby.

przy wiekszych sumach jak np. glowy za 100-150 tys, to juz zapewne co innego.
tak samo jest przy sprzedazy dzialek (tam przeciez nie pojdziesz do wymieniarki).

jesli chodzi o temat, ktory przytoczyles to juz nie pamietam jak to dokladnie z nim bylo, ale prawdopodobnie ani jeden ani drugi z graczy nie mial tego beacona w ekwipunnku, enderchescie ani na dzialkach, a multikonta nie znalazlem. tak samo nie mieli tyle pieniedzy na koncie abym mogl kupic i oddac ci beacon. prawdopodobnie zgineli tracac caly swoj ekwipunek.

w dodatku jesli chodzi o te 2 stacki diamentow, to spojrz na to tak - ty kopales je 2 godziny (pewnie dluzej), a gracz musi poczekac 168 godzin (7 dni), chociaz mogl juz dawno je zdobyc legalnie, wiec chyba i tak mu sie to nie oplacalo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(03-23-2017, 17:42)Cichusek napisał(a): po prostu sa takie zasady.
idac do wymieniarki masz pewne zabezpieczenie, po pierwsze gracz nie moze wyjsc, bo straci wszystko co ma przy sobie (oprocz pieniedzy), a skoro juz ucieknie tracac przy tym jakies drobne rzeczy, to zatrzyma pieniadze, ktore prawdopodobnie ja bede mogl w stanie ci zwrocic.
a jak idziesz na dzialke dokonac wymiany, to polegasz tylko na (jak widac blednym) zaufaniu do drugiej osoby.

przy wiekszych sumach jak np. glowy za 100-150 tys, to juz zapewne co innego.
tak samo jest przy sprzedazy dzialek (tam przeciez nie pojdziesz do wymieniarki).

jesli chodzi o temat, ktory przytoczyles to juz nie pamietam jak to dokladnie z nim bylo, ale prawdopodobnie ani jeden ani drugi z graczy nie mial tego beacona w ekwipunnku, enderchescie ani na dzialkach, a multikonta nie znalazlem. tak samo nie mieli tyle pieniedzy na koncie abym mogl kupic i oddac ci beacon. prawdopodobnie zgineli tracac caly swoj ekwipunek.

w dodatku jesli chodzi o te 2 stacki diamentow, to spojrz na to tak - ty kopales je 2 godziny (pewnie dluzej), a gracz musi poczekac 168 godzin (7 dni), chociaz mogl juz dawno je zdobyc legalnie, wiec chyba i tak mu sie to nie oplacalo.
Nooo to prawda, że mu się nie opłacało. Ale za przeproszeniem mam to w ... gdzieś. Mi też ta wymiana nie wyszła na plus, a jakbym poszedł do wymieniarki to mogła być identyczna sytuacja jak w tamtej skardze Cry. Jaką mam gwarancję, że po pójściu do wymieniarki, oszustwie odzyskam itemy? Żadnej Cry To trochę dziwne, że uczciwi gracze muszą tracić pół swojego majątku na rzecz jakiegoś perfidnego, chamskiego oszusta Cry
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#4
To jak? Jest jeszcze szansa na sprawiedliwość i odzyskanie tych diaxów?? Bardzo cię o to proszę Cichusku...
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
(03-23-2017, 19:27)BSRF napisał(a): To jak? Jest jeszcze szansa na sprawiedliwość i odzyskanie tych diaxów?? Bardzo cię o to proszę Cichusku...

nie odzyskasz swoich przedmiotow.
nastepnym razem skorzystaj z wymieniarki.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości