pytanie 2
#1
cichy przed wgraniem nowej mapy surowcowej były zamki z portalem do endu. sam portal nie dzialal to fakt . ale byl jako tako zamek . co ponadto byly kopalnie czyli tunele z torami i w nich bylo dużo pajeczyny . skoro piszesz ze na nowej sie nie generuja tunele z torami to gdzie ja mam znalezc pajeczyne ??????

jest mi ona cholernie potrzebna i byla wczesniej do znalezienia wlasnie w takich tunelach z torami jak ty mowisz Big Grin prosze o rozwiazanie tego problemu ponieważ nie moge normalnie grac z powodu braku tuneli z torami co powoduje brak zasobów pajęczyny Sad

oto fragment gdzie generuje sie pajeczyna :
Naturalne generowanie
"Pajęczynę naturalnie można spotkać jedynie w opuszczonych kopalniach, w bibliotekach w twierdzach oraz w piwnicach igloo"

A wiec jak mogliscie wylaczyc generowanie sie opuszczonych kopalni ty to nazwales (szybow z torami ) oraz twierdzy (portal do endu ) ? ja gonie i szukam jak gupi od 2 tyg kopalni a tu sie okazuje ze ich nie ma ?????????????????????????????
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#2
Ale to wszystko jest w podziemnych kopalniach, nikt tam nie robi homów bo się nie opłaca. Poszukaj lepiej.
#3
kacpi wlasnie chodzi o to ze tych kopalni nie ma chyba
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#4
Wiesz, jeżeli wygenerowało by się nową mape z strukturami to oprócz twierdz i kopalni, wygenerowały by się też inne... W tym wioski Npc, czyli będą wieśniacy, czyli będzie handel czego nie chcemy, (Chyba że da się to zablokować) oraz więcej skrzyń z skarbami... Było by trochę za łatwo.

Napewno nie bez powodu (z tych lub innych) nie jest włączone ich generowanie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(03-17-2017, 06:50)Tails napisał(a): Wiesz, jeżeli wygenerowało by się nową mape z strukturami to oprócz twierdz i kopalni, wygenerowały by się też inne... W tym wioski Npc, czyli będą wieśniacy, czyli będzie handel czego nie chcemy, (Chyba że da się to zablokować) oraz więcej skrzyń z skarbami... Było by trochę za łatwo.

Napewno nie bez powodu (z tych lub innych) nie jest włączone ich generowanie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

z takiego powodu, ze w wiosce czy kopalni przy jakiejs cennej skrzyni mozna sobie ustawic sethome i odbierac fanty co 3 dni.. juz i tak mozna znalezc mobspawnery, wiec to w zupelnosci wystarczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości