Oszustwo na dużą skalę
#1
Exclamation 
Mój nick: IamAwesomeArcher
Nick oskarżonego: Mlody
Powód: Oszustwo (150k za czaszkę)
Dowody: ScreenShoty

Niestety nie udało mi się zdobyć dowodu w postaci bezczelnego wylogowania z serwera, lecz można to sprawdzić za pomocą /seen + powinny być logi w postaci kiedy zapłaciłem, kiedy oszust wyszedł.

Domagam się zwrotu w postaci czaszki.

I proszę mi nie mówić, że "bez dowodów" nic nie zrobisz. I nie wymyślać mi głupich historyjek, że to mogła być "zmowa" i tym podobne.

Edit: Oszust wbił jeszcze około 1-2 minuty po oszustwie na 1-2 minuty po czym wyszedł. Teraz mam go w /ignore, więc nie wiem jak tam wszystko wygląda.

Jeszcze komentarz: Wymieniarki są tylko opcjonalne, nikt nie może zmuszać do straty punktów expa (nie da się ich wyjąć, jak itemków). I nikt nie może zmuszać do straty cennego czasu w wyniku jakiegoś nędznego przetrzymywania. Poza tym. Jak oszust zamierza oszukać to i tak oszuka. Czyli co, jak się wymieniam z oszustem [nie wiem jeszcze, że on jest oszustem], gdy nie jestem w wymieniarce to zwrotu $ nie będzie, bo jestem w jakieś "szarej strefie"? No na litość...

Jeszcze kolejna rzecz: Naprawdę nie można dawać banów permanentnych wszystkim cheaterom i oszustom? Oraz dłuższych banów za spam i obrazy [chodzi mi o obrazę, w wyniku której jest się prowokatorem, a nie sprowokowanym]?


Załączone pliki Miniatury
       

Niedostępny
#2
Pobierz bandicama (https://www.bandicam.com/pl/) i nagrywaj takie sytuacje tak bedzie najlepiej. Oraz stworz kanal na yt jak nie masz.
#3
Chyba nie dostaniesz hajsu, bo po za wymieniarkami

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
(02-19-2017, 14:25)Sivvy Zdrowix napisał(a): Chyba nie dostaniesz hajsu, bo po za wymieniarkami

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Przeczytaj caly post od poczatku, byl tam fragment o wymieniarkach.
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#5
(02-19-2017, 14:25)Sivvy Zdrowix napisał(a): Chyba nie dostaniesz hajsu, bo po za wymieniarkami

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Zastanów się najpierw co piszesz. Pisze jak wół w poście jest wyjasnione:
(02-19-2017, 12:52)IamAwesomeArcher napisał(a): Jeszcze komentarz: Wymieniarki są tylko opcjonalne, nikt nie może zmuszać do straty punktów expa (nie da się ich wyjąć, jak itemków). I nikt nie może zmuszać do straty cennego czasu w wyniku jakiegoś nędznego przetrzymywania. Poza tym. Jak oszust zamierza oszukać to i tak oszuka. Czyli co, jak się wymieniam z oszustem [nie wiem jeszcze, że on jest oszustem], gdy nie jestem w wymieniarce to zwrotu $ nie będzie, bo jestem w jakieś "szarej strefie"? No na litość...
#6
gracz zostal zbanowany, to byl Rafauu2k16.
glowe znajdziesz w skrzynce na swojej dzialce 0;101, zebys sie nie meczyl, to podpowiem, ze jest w jednej z podwojnych skrzyni xd
a tak na serio, to w tej otoczonej sniegiem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości