Szkielety.
#1
Dlaczego szkielety zadają dmg? Wcześniej nie zadawały a teraz zadają! I w ogóle dlaczego zostało to włączone? Większość graczy na classicu to irytuje jak taki szkielet strzela do cb jak budujesz i cie oddala. Moim zdaniem to powinno zostać wyłączone bo graczy to wnerwia poprostu.
#2
przeciez juz od dawna zadaja obrazenia, nawet nie pamietam zebym cos takiego kiedys zmienial.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Lol, ja pamietam tydzien temu nie zadawaly a teraz zadaja lol...
#4
cos ci sie przewidzialo, bo od czasu nowego spawnu gram na classicu raz na jakis czas i caly czas zadaja obrazenia.
moze byles "niesmiertelny" przez kilka sekund, bo sie teleportowales? roznie bywa, czasem przez plotek nawet nie potrafia wystrzelic tej straszly tak aby zadaly obrazenia, tylko zatrzymuje sie ona na tobie i nic ci nie robi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
No wlasnie stalem godzine na dzialce nigdzie sie nie teleportujac i nie bily mnie. Nie bylem w zadnym razie niesmiertelny...
A przez płotek to już nie wspomne...
No wlasnie to samo bylo jak stalem po srodku dzialki....
#6
Tak przy okazji Cichusku, mógłbyś włączyć wybuchanie creeperów na działkach? Tak jak na prison.
#7
(02-11-2017, 16:52)ZielonyGracz napisał(a): Tak przy okazji Cichusku, mógłbyś włączyć wybuchanie creeperów na działkach? Tak jak na prison.

zastanawialem sie na ten temat, bo jest to element rozgrywki aby one wybuchaly, a tak to sobie stoja i chodza jak zwierzatka obok ciebie..
w dodatku teraz bardzo latwo mozna zdobyc plyty z nich, a jakby wybuchaly (na surowcowej wybuchaja) to wedlug mnie tez byloby lepiej.
nie wiem co inni uwazaja.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Wtedy expiarki by nie miały sensu.
#9
ja bym chciał żeby na /wolnosc prison szkielety nie strzelały bardzo ciężko się gra ;d
http://imgur.com/NBS0G9G

Moje życie nie ma sensu Cry
Sleep
#10
(02-12-2017, 00:25)kaktus2002 napisał(a): ja bym chciał żeby na /wolnosc prison szkielety nie strzelały bardzo ciężko się gra ;d

wolnosc to akurat jest pelny survival, tam tego nie zablokuje.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości