Bartek221 Wszystko zrobione Pod siebie
#21
Rider ile to trzeba pisać nie chodzi o działke tylko jak sie odzywa do mnie i jak mnie prowokuje dlatego napisałem aby został sprwadzony okres czasu miedzy 11.00 a 14.00 msg i nie tylko masz wyżej print screena
taki dowód ze wyzywa a że sie kolegujecie jak sam mi mówiłeś to będziecie sie bronić i nie zmieniaj tematu bo tu nie mowa o działkach tylko o nim co ukrywa i oszukuje przed administracją Smile

i po 2 wszystko było inaczej Smile

to co napisałeś

bo od givera chciałem kupic działke jak odchodził on napisał że będzie za tydzień i mi sprzeda to ja mu ok a to co robiłem z giverem to mi nic nie odkupi zmarnowany czas itp

i nie bron swojego kolegi bo też już powinien dostać bana jak ja na te 3 dni za obraze 1 dowód jest na ss dodałem ale część za co przepraszamale nie podam konta bankowego xD
I bym prosił aby już tylko adminowie i moderatorzy sie wypowiedzieli
Dobrej nocki Smile
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#22
(08-17-2016, 22:47)Rider napisał(a): To było tak, giver chciał mi sprzedać tę działkę, ale że mój kolega mateuu szukał działki w dobrej cenie z dobrym id to mu poleciłem givera, mateuu dał giverowi za działke 20k, sniper sie wkórzył bo miał słaby zapłon i mateuu był 1, potem sniper chciał dać mateuu 80 k za tę działkę, bo niby dla jego "kuzyna" mateuu nie chciał sprzedać, potem sniper go wyzywał i wgl, specjalnie stawiał mechanizmy, żeby mateuu miał lagi, niestety nie tylko mateuu na tym ucierpiał, ale także lutynka, ja i inni, myślę, że sprawa wyjaśniona, licze na usunięcie tych mechanizmów przez cichuska i koniec tej całej spiny.

I cała filozofia tego wszystkiego, a sbiper dalej się tłumaczy, winny się tłumaczy ( w twoim przypadku)
Ps za 30k xD
#23
powiedziałem spać noc jest dla starszych i niech administracja sie juz wypowiada bo wy razem ty i rider jestescie w zmowie (jest takie powiedzenie 2lub3 na 1 do banda łysego ) i prosze cie stój swój piękny pyszczek i nic już nie pisz bo to jak ty sie prubujesz bronic to zalosne nie mówimi o działce tylko o tb i jak sie odzywasz i jeszcze raz spać !!!!

dotarło

nawet filmu nie dasz oglądnąć tylko forum i ta działka zobacz czego dotyczy temat zanim powiesz czos z riderem o działkach Smile
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#24
dla mnie powinienes zostac zbanowany za te maszyny lagujace innym graczom rozgrywke. ciesz sie, ze to ban tymczasowy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości