Do Właścicieal Cichego - w związku z banem Perm - (2)
#1
Umieszczam Moj Post jeszcze raz - Widze ze Admin Puyan ma problem z prawda bo już skasował ten post - A myslałem ze Mamy Konstytucje która Broni prawa wypowiedzi.

panie Adminie Putan - jesli bym obrazil kogoś ok. Ale prawda zabolała- prosze zostawic ten POST i nie kasowac .

*****************************************

List Ogólny

Witam Administracje MC Sky - Land.

W dniu dzisiejszym - otrzymałam Bana perm za reklamowanie.

Więc wyjaśniam sprawę i proszę o nie zamykanie tematu.

Siec MC Sky Land - nie posiada takiego komunikatora jak team Speak - jednak wiele osób uzywa tej formy komunikacji. Jest to taki sam komunikator jak GG / Skype / FB czy inne.

Jesli pisze do kogosc wejdzcie Skype - moj Login to Tomasz 123
czy jest to reklama - ???

a w przypadku TS - nie reklamowałem na czacie - byla tabliczka z informacja o TS - i mozliwosc tej komunkacji,

Druga sprawa - TS nalezy do sieci CS - czy zostala na tabliczce podana nazwa siecie - nie . czy gracze na ts byli namawiani do grania na innym MC nie Ale raczej gracze CS - zaczeli grac w MC na waszych serwerach.

Załączam screena z informacji od cichego na temat regulaminu
Wiec Ban pod wzgledem prawnym jest bezpodstawny - gdyz nie zlamałem żadnego punktu "regulaminu" :

- nie reklamuje innego MC
- nie gram na mutikoncie
- nie obrazam innych
- nie czituje


http://fotozrzut.pl/zdjecia/303bc7b15f.jpg


jestem graczem wiekowym, ale to nie ma znaczenia. Jestem specjalistą od Reklamy Internetowej i Prawa związanego z reklamą internetowa.

i nie jest to w tym momencie moj wymysl ale według Prawa - moge zglosić to do sądu jako sprawa cywilna -
gdzie przed sadem bedzie Admin Puyan wyjasnic dlaczego mnie zbanował - na podstawie jakiego punktu regulaminu który nie istnieje .

Wasze serwery są publiczne kazdy może ich uzywac - nie są prywatne.

Natychmiast zadam odbanowania

Tomasz S.

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.
#2
(11-15-2015, 15:36)Tomateus napisał(a): i nie jest to w tym momencie moj wymysl ale według Prawa - moge zglosić to do sądu jako sprawa cywilna -
gdzie przed sadem bedzie Admin Puyan wyjasnic dlaczego mnie zbanował - na podstawie jakiego punktu regulaminu który nie istnieje .

Wasze serwery są publiczne kazdy może ich uzywac - nie są prywatne.

po 1 nie lacz pojec serwerowych zwiazanych z cs i mc, tutaj tak jak i w wow'ie serwery prywatne to sa normalne serwery zalozone przez spolecznosc, a serwerem publicznym mozesz sobie nazwac chocby takie realms oferowane przez mojang.

po 2 jako, ze jestem wlascicielem tej strony jak i serwera, to mam do niego pelne prawa i moge kazdemu zabronic dostepu do tych platform z czystego kaprysu. widocznie puyanowi nie spodobalo sie twoje zachowanie i zostales zablokowany (zbanowany).

fakt, regulaminu nie mamy i nie bedziemy mieli, ale czy jako "specjalista od Reklamy Internetowej i Prawa związanego z reklamą internetowa" zapytales sie nas o zgode na umieszczenie reklamy na naszej stronie internetowej lub/i serwerze? nie, a powinienes to zrobic.


a mowiac po ludzku, nie chcemy reklam na serwerze i forum, nawet takich niezwiazanych w ogole z minecraftem, poniewaz to co sie bedzie dzialo na twoim ts3 nie moze byc przez nas w zaden sposob kontrolowane (np. wysylanie wiadomosci z reklama innego serwera)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Cichy
wiec najmocniej przepraszam - kanaly na ts zostaly zmienione
tabliczke chce usunnac

prosze o odbanowanie

Tomateus
#4
powinienes juz moc wejsc na serwer.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości