Pilne
#1
Mam pytanie odnosnie premium . Jezeli mam na orlik bana i kupilem konto premium na innym nicku to i tak z orlika na ten nowy nick premium przeniesiecie itki z orlilka m.in kasa wyspa itki z enderchesta :p haslo podam na priv ale chce sie dowiedziec Big Grin prosze o szybka odpowiedz ps: potem usuniecie konto orlik :p albo dacie perma dzieki to nie jest multi!!! Tongue
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#2
Itki Ci przeniosą ale ban też zostanie przeniesiony.

Ale na Premium musisz mieć SS'a z strony mojangu.

Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#3
Hmm bana raczej nie przeniosa , mam dowod Big Grin ss i linka bana dostalem na orlik za multi a na tym premium niemozna chyba bo na tym nickuu nic nie zrobilem niema multi ani nic
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#4
Tto gdybym miał premium to bym zmienił nick i bym go ominął, bo Cichy mi przeniesie ity. I gra dalej uczciwe? Nie, dlatego ban dam zostanie zmieniony na perma/unregister i na 2 koncie dostaniesz pozostały czas tego bana.

Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#5
1. nie skrocisz sobie kary kupujac konto premium, zrobiles cos zlego i musisz to odpracowac Tongue
2. moge przeniesc "dane" tylko z konta no-premium na premium (nie odwrotnie).
3. jak chcesz zebym ci przeniosl te dane, to musisz zalogowac sie na strone https://account.mojang.com/login i wyslac mi screena.
4. musisz tez mi napisac co mam dokladnie przeniesc i na jakim serwerze (wyspa, kasa itp.)
5. jak masz vipa/svipa/elite albo biom hell/sky to musisz mi podac 6 pierwszych cyfr numeru telefonu z ktorego wysylales smsa oraz przyblizona date zakupu rangi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Hmm jaka kara xD :p ja ci w piatek podam co i jak gdzie itd a przeciez mialem juz dosc grac na tym orlik xd dlatego kupilem Big Grin a tak wg to ten moj premium to inne ip xD wiec ja jestem czysty heheh xD :v moze sb pogram w pt i zrobie pro island kupie svipka i znow pokoksze xD cichy w piatek podam ci screna itd Big Grin dzieki za odpisanie :p
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#7
(03-18-2015, 19:26)0_R_L_I_K napisał(a): Hmm jaka kara xD [emoji14] ja ci w piatek podam co i jak gdzie itd a przeciez mialem juz dosc grac na tym orlik xd dlatego kupilem Big Grin a tak wg to ten moj premium to inne ip xD wiec ja jestem czysty heheh xD :v moze sb pogram w pt i zrobie pro island kupie svipka i znow pokoksze xD cichy w piatek podam ci screna itd Big Grin dzieki za odpisanie [emoji14]
Wiesz ze jak wejdziesz na ten sam komp/lub na ten sam internet to będziesz miał takie samo IP?

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
Frost ale tego ip nie bede juz uzywal mam nowego neta xD

//warn
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości