Tak
#1
Kiedys gralem na zajebi*tym servie sky-block, ale niestety przez administratorow, ktorzy byli idiotami dostalem bana. Przecchodzac do rzeczy, na tamtym servie byla mob arena, ktora byla zaje... dostawalo sie za nia nagrody (jakis patyk, czasem zelazo, a za wyzszy wave diax miecz). Moja propozycja jest taka zeby wprowadzic to na sky-land bez znaczenia czy na s1 i dac jakies smieciowe nagrody lub nie Smile czy zrobic jako odrebny serw (mini gre), gdyz jest to bardzo fajna sprawa i dla znudzonych budowaniem, chwila relaksu, wytchnienia.

Heh fajnie mi to wyszlo. Co o tym sadzisz/sadzicie? Nie zamykaj postu odrazu Wink

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
#2
Na nie e.
Gdy zrobi się odrębny serw to Inny np classic, prison musi być usunięty, ze względu na sloty, a chyba nikt tego nie chce...
Tak jak w przypadku hardcore, który musiał być usunięty ze względu na nowy serwer sky-fire czy jakoś tak...
#3
Jestes na nie przez warunki ciekawwe Wink ale bez spamu czekkam na wyp cichego

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
#4
(01-07-2015, 23:22)Rider napisał(a): Na nie e.
Gdy zrobi się odrębny serw to Inny np classic, prison musi być usunięty, ze względu na sloty, a chyba nikt tego nie chce...
Tak jak w przypadku hardcore, który musiał być usunięty ze względu na nowy serwer sky-fire czy jakoś tak...
Co ty gadasz? xd
Hc został usunięty, ponieważ grało tylko 20-30 osób. Było głosowanie czy zrobić nową edycje czy usunąć serwer.
Jak samemu można się domyślić więcej osób było za usunięciem.
SkyFire zostało dodane z tego powodu, że Cichy niestety nie może kontynuować Chowanego na 1.8.
Co do tego jak Cichy doda kolejny serwer i będzie musiał usunąć jeden z istniejących to też nieprawda. Każdy serwer jest ustawiony tak, aby grało się jak najlepiej.
Oczywiście Cichy może zwiększyć sloty, ale chyba nikomu nie chce grać się na lagach.
Co do dodania takiego serwera.
Cichy nie ma niestety czasu (pisał to 1000 razy). Zrobienie takiego serwera wymaga dużo czasu.
Jeszcze w dodatku musi zrobić nową edycje WaterBlocka, bo ta już trwa z 1.5 roku.
Poczytaj sb wcześniejsze tematy o dodaniu nowych trybów gry.
#5
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mobarena/
O to ci chodziło?
#6
To chyba to, ale ogolnie chodzi mi o to ze jest arena, moby i nawalanka Smile

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
#7
no ogolnie to jestem na nie Tongue
a mniej ogolniej to dobrze znana zarowno mi jak i wiekszosci graczy powyzsza (i chyba jedyna sensowna) mob arena, byla kiedys na wielu serwerach, ale wszyscy z niej zrezygnowali bo lecialy bugi za bugami i nic sie nie dalo robic na dluzsza mete Wink mozna powiedziec, ze tak sie zrazilem do tego pluginu, ze nawet nie chce myslec o czyms takim i czyms podobnym Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości